Długopisy Plastikowe

Pokazano 1-24 z 408 pozycji

Stanowią jedne z najpopularniejszych akcesoriów papierniczych - długopisy plastikowe z grawerem używane są przez wielu z nas codziennie. Z ich pomocą możemy zapisać listę rzeczy do zrobienia w pracy, sporządzić notatki, a także zostawić drugiej osobie ważną wiadomość. Mimo tego, że coraz częściej zapiski tworzymy komputerowo, to tanie długopisy plastikowe są używane przez nas każdego dnia, zwłaszcza jeśli chcemy coś bardzo szybko zanotować.

Już od dłuższego czasu pełnią też rolę gadżetów reklamowych, głównie dlatego, że są funkcjonalne i praktyczne, dzięki czemu każda obdarowana osoba z pewnością będzie z nich korzystać. Duża różnorodność modeli – plastikowe, metalowe, a nawet ekologiczne sprawiają, że każdy klient bez trudu wybierze spośród nich odpowiedni dla siebie.

Tanie długopisy plastikowe – bogata oferta

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli. Dostępne są praktycznie w każdym kolorze, dzięki czemu nawet bez nadruku doskonale nadają się na gadżety reklamowe. Sprzedajemy je w zestawach zawierających minimalnie 100 sztuk, a maksymalnie nawet 5000 sztuk.

Większość modeli nadaje się do zadrukowania, jednak należy pamiętać, że rozmiar grafiki oraz logo umieszczonego na produkcie jest zależny od jego wielkości. Każdy z dostępnych w naszym asortymencie produktów posiada szczegółowe informacje na temat możliwego znakowania – rodzaj druku, a także jego wielkości.

Plastikowe długopisy z nadrukiem – zalety

Rosnąca na rynku konkurencja sprawia, że firmy z tych samych branży nieustannie ze sobą rywalizują o klientów, a także o dobrą reputację. W tego typu działaniach ogromne znaczenie ma nie tylko wyróżnienie się na tle rywali, ale również zostanie zapamiętanym. Mimo tego, że na rynku dostępnych jest wiele różnych gadżetów reklamowych, to właśnie długopisy plastikowe z grawerem stanowią najlepszy wybór. Głównie dlatego, że są bardzo praktyczne i w odróżnieniu od innych gadżetów, z pewnością zostaną wykorzystane przez obdarowanego klienta.

Jaki wybrać odpowiedni model?

Wszystko zależy od charakteru Twojej działalności - możesz wybrać zarówno te tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne, stonowane lub kolorowe. Wybierając długopisy pod grawer postaw na te wykonane z mocniejszych materiałów, będą nie tylko solidniej wyglądały, ale również posłużą klientom przez długi czas, a przecież właśnie o to chodzi. Jeśli szukasz tanich długopisów plastikowych, które będą łączyły w sobie elementy tradycyjne i nowoczesne, to doskonałym rozwiązaniem będzie model Diag, który jest cały biały i posiada jedynie kolorową skuwkę, którą możesz dopasować do barw firmy.

Obdarowanie klienta firmowym gadżetem z grawerem to doskonała szansa na to, że lepiej zapamięta Twoje przedsiębiorstwo. Rozdawanie plastikowych długopisów z nadrukiem sprawdza się również wśród pracowników, którzy często lubią się utożsamiać z miejscem, w którym pracują i chętnie sięgają po firmowe gadżety.

Długopisy reklamowe – tani i sprawdzony sposób na dobrą promocję

Nie bez powodu tego typu gadżety cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Akcesoria plastikowe mają bowiem wiele zalet, przede wszystkim są tanie i funkcjonalne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako upominki. Co więcej, są również bardzo lekkie, co pozwala je wygodnie rozprowadzać wśród gości, np. na targach czy innych eventach promujących firmę. Jednak to nie jedyna zaleta! Wiele osób jest wzrokowcami, dlatego używanie długopisu z nadrukiem pozwoli im jeszcze szybciej zapamiętać umieszczoną na nim nazwę oraz logo.

Tanie Długopisy plastikowe to przybory, z których każdego dnia korzysta wielu z nas i nie ma w tym nic dziwnego. Służą nam do zapisywania krótkich notatek, spotkań w kalendarzu, wypełniania krzyżówek, rozwiązywania sudoku, wypisywania dokumentów i wielu innych codziennych czynności. Wielość zastosowań oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że tego typu gadżety reklamowe można mieć zawsze przy sobie i promować markę przez cały czas.