Eleganckie Długopisy

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Stanowią doskonały podarunek dla kontrahenta lub wyjątkowego klienta. Eleganckie długopisy dostępne w naszej ofercie zapakowane są w papierowe pudełka lub w plastikowe etui. Istnieje również możliwość zakupu akcesoriów bez pudełek, które są równie stylowe.

Eleganckie długopisy z grawerem na prezent

Stają się coraz bardziej popularne, jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Ich nienaganny design oraz solidne wykonanie sprawiają, że są one nie tylko eleganckie, ale również estetyczne. W naszym asortymencie dostępne są w wielu różnych kolorach - białym, czarnym, srebrnym oraz czerwonym. Stonowana gama barw sprawia, że są one bardzo uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się jako gadżet reklamowy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Każdy z oferowanych przez nas długopisów zawiera szczegółowe informacje na temat wielkości nadruku, grawera oraz miejsca, w którym może być on umieszczony. Takie rozwiązanie sprawia, że jeszcze przed zakupem można wybrać idealnie dopasowany model.

Długopisy eleganckie – dlaczego warto?

Akcesoria papiernicze, które oferujemy wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów - najczęściej z metalu lub aluminium. Takie rozwiązanie sprawia, że są one odporne na uszkodzenia i doskonale się prezentują, mimo intensywnego użytkowania. Co więcej, materiały te wyglądają bardzo elegancko, a nawet ekskluzywnie, dzięki czemu każdy klient będzie chciał nimi pisać. Zależy nam na zadowoleniu konsumentów, dlatego też akcesoria papiernicze sprzedajemy w zestawach po 25, 50, 100, 250, a nawet 500 sztuk, dzięki czemu możesz rozdać je dowolnej liczbie klientów.

Dowolna personalizacja

Doskonale wiemy jak duże znaczenie ma w dzisiejszych czasach logo oraz nazwa firmy umieszczane na gadżetach reklamowych. Należy jednak pamiętać, że aby zostało zauważone nie musi zajmować całej powierzchni. Wybierając eleganckie długopisy z nadrukiem wystarczy umieścić na nich niewielkie logo lub napis, w tan sposób klienci będą z nich chętniej korzystali, a co za tym idzie nadruk pozostanie na dłużej w ich pamięci.

W naszym asortymencie oferujemy akcesoria w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Poza tradycyjnymi długopisami na prezent znajdziecie wśród nich również te wyposażone w dotykową końcówkę, przeznaczoną do pisania na telefonach lub tabletach. Model dwa w jednym doskonale się sprawdzi i okaże się niezwykle przydatny w codziennym użytkowaniu zarówno w domu, jak i w pracy.

Eleganckie długopisy na prezent

O tym, że stanowią doskonały gadżet reklamowy wie każdy z nas. Popularność długopisów z grawerem jest oczywiście w pełni uzasadniona, ze względu na szereg zalet jakie posiada.  Tym, co wyróżnia je na tle innych gadżetów jest stosunkowo niska cena, a także niewielki rozmiar i ciężar, to właśnie one mają duży wpływ na łatwość rozprowadzania tego typu gadżetów podczas targów, konferencji czy spotkań z klientami.

Dzięki temu, że oferujemy modele wykonane z metalu i aluminium są one odporne na uszkodzenia, zwłaszcza pęknięcia obudowy, a także trwałe. Wybierając nasze produkty zyskujesz pewność, że klient będzie mógł korzystać z nich przez długi czas nie martwiąc się o uszkodzenia. Mimo, że eleganckie długopisy na prezent mają niewielką powierzchnię to jest ona zupełnie wystarczająca do tego, aby umieścić na niej logo lub nazwę firmy. Co więcej, w odróżnieniu od wielu innych gadżetów długopisy z grawerem są bardzo praktyczne, dlatego istnieje szansa na to, że obdarowane osoby będą z nich często korzystały. Sprawdzą się do tworzenia krótkich liścików dla domowników, tworzenia notatek, zapisywania spotkań w kalendarzu i wielu innych czynności.

Eleganckie długopisy z nadrukiem które oferujemy są uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się jako prezent zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Solidne materiały wykorzystane do ich produkcji znacznie zwiększają wytrzymałość oferowanych produktów, natomiast ozdobne pudełka sprawiają, że produkt dodatkowo zyskuje na wartości. Eleganckie gadżety reklamowe oferujemy klientom, którzy szukają sprawdzonych produktów, które są funkcjonalne, a jednocześnie można na nich wygodnie umieścić nazwę i logo marki.