Torby na zakupy

Pokazano 1-24 z 592 pozycji

Torby na zakupy w ostatnim czasie biją rekordy popularności wśród gadżetów reklamowych. To przede wszystkim zasługa ich funkcjonalności, wygody i tego, że znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach codziennego życia. Naszym nadrzędnym celem jest, aby każdy z Państwa mógł znaleźć w naszym sklepie internetowym gadżety reklamowe idealne dla Państwa potrzeb, dlatego wzięliśmy pod uwagę niejednakowe preferencje naszych klientów i stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę asortymentową. Mogą Państwo wybierać spośród lekkich, przyjaznych dla środowiska toreb bawełnianych, toreb na kółkach, koszyków na zakupy wzmacnianych aluminiowymi elementami i wielu innych modeli. Ponadto produkty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Wybierając nasze artykuły promocyjne warto skorzystać z możliwości wykonania nadruku reklamowego odpowiednią techniką znakowania.

Torby na zakupy z nadrukiem 

- idealny gadżet reklamowy

Któż nie lubi robić zakupów? - Torby jednorazowe to już zdecydowanie przeżytek - ze względów nie tylko ekologicznych znacznie większym powodzeniem cieszą się torby na zakupy z nadrukiem, których można używać wielokrotnie. Jest to także świetny pomysł na firmowy upominek. 

Torby na zakupy z nadrukiem 

W zależności od wariantu torba na zakupy z napisem może różnić się pod wieloma względami, dzięki temu można dopasować ją idealne do swoich potrzeb. Najbardziej uniwersalnym wyborem są torby na zakupy z logo są torby non woven, czyli uszyte z fizeliny, które dostępne są różnorodnych kolorach i wymiarach, np. najbardziej klasycznym 40/40cm.  

Torba na zakupy z nadrukiem 

Oprócz toreb uszytych z fizeliny na uwagę również zasługują toby na zakupy z logo z innych materiałów, na przykład takich jak bawełna, juta, filc czy płótno. Ponadto torby uszyte z tych materiałów dostępne są w różnych rozmiarach i mogą posiadać funkcjonalne dodatki, np. praktyczne i pojemne kieszenie oraz różnej wielkości ucha wykonane z innych materiałów i tworzyw, co zdecydowanie wpływa na ich unikalny wygląd. 

Torby zakupowe z nadrukiem 

Torby na zakupy z logo to często także warianty, które są dostosowane do większych zakupów - w takich sytuacjach świetnie sprawdzą się między innymi torby o większych wymiarach z naturalnych lub syntetycznych materiałów, które posiadają kółka i są wzmacniane aluminiowymi elementami. 

Torba na zakupy z napisem 

Każda jedna torba może posiadać ciekawe nadruki, a także można na niej wykonać logo firmy - dzięki temu stanie się ona świetnym gadżetem reklamowym, który można podarować swoim pracownikom, klientom i kontrahentom - w zależności od wariantu koszt jednej torby jest bardzo korzystny, a przy zakupie większej ilości oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. 

Torba na zakupy z logo 

Każdy produkt w sklepie odznacza się świetną jakością - przekłada się na to precyzja wykonania oraz zastosowanie materiałów wysokiej jakości - dzięki temu każda torba na zakupy z napisem jest trwała i długo świetnie pełni swoje funkcje. Nie zapomnij o takim upominku dla swoich klientów!