Zestawy


Zestawy gadżetów reklamowych

Jednym ze śmiało wybieranych gadżetów reklamowych są kubki termiczne. To praktyczny gadżet który pozwala zabrać ze sobą swój ulubiony ciepły napój i cieszyć się jego rozgrzewającą mocą przez długie godziny. Szeroki wybór znakowań pozwala nam nanieść na kubek dowolnie wybrany nadruk, to może być logo Twojej firmy jak również zdjęcie, czy wybrana grafika. Posiadamy kubki termiczne o różnych pojemnościach, z podwójnymi ściankami wewnątrz, o różnych klasach termicznych pozwalających na zachowanie ciepła napoju przez bardzo wiele godzin.

Zestawy reklamowe

Większość kubków z naszej oferty nadaje się do mycia w zmywarce, a także idealnie pasują do uchwytów samochodowych. W naszym sklepie znajdą Państwo praktyczne ale także elegancko wyglądające kubki termiczne które sprawdzą się idealnie jako gadżet marketingowy firmy. Szczelnie przylegające pokrywki kubków nie pozwalają na przeciekanie a blokady zamknięcia zastosowane w niektórych modelach skutecznie uniemożliwią przypadkowe otwarcie kubka. Przekonaj się sam i sprawdź nasze reklamowe kubki termiczne.

Pakiet reklamowy

Zestawy reklamowe to komplety filiżanek, dzbanków, talerzyków oraz innych akcesoriów niezbędnych w każdym domu oraz przedsiębiorstwie usługowym. Wykonane zostały z najwyższą starannością, aby pięknie prezentowały się na firmowym stoliku i służyły jak najdłużej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się zestawy do parzenia kawy wykonane wyłącznie ze specjalnych, bardzo trwałych materiałów. Dzięki temu, w odróżnieniu od innych produktów tego typu, dobrze znoszą wysokie temperatury, na które narażone są podczas wykonywania nadruku reklamowego. Takie zestawy będą przemiłym i uniwersalnym prezentem, ponieważ sprawdzą się w każdym domu, zakładzie pracy, kawiarniach, restauracjach i wielu innych miejscach. Będą również niezastąpione w roli gadżetów reklamowych podczas organizacji imprez firmowych, na których zachwycą wszystkich gości swoim eleganckim designem.