Kubki termiczne

Pokazano 1-24 z 554 pozycji

Kubki termiczne to gadżety reklamowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdzą się doskonale szczególnie w chłodne dni, utrzymując temperaturę ulubionego napoju przez długi czas. Również latem znajdą zastosowanie, sprawiając, że napoje chłodzące nie będą się ogrzewać.

Kubki termiczne z nadrukiem

Dużą zaletą kubków termicznych jest to, że zabezpieczają one płyny przed rozlaniem, dlatego tak chętnie sięgają po nie pracownicy, nie musząc obawiać się, że swoją ulubioną kawą zaleją ważne dokumenty lub sprzęt komputerowy. Wszystkie te korzyści sprawiają, że kubek termiczny jest niezwykle praktycznym gadżetem promocyjnym dla firm. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu ogromny wybór kubków o zróżnicowanej stylistyce i w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki funkcjonalnym i atrakcyjnym dla odbiorców artykułom reklamowym będą mogli Państwo promować swoją firmę w ciekawy i niebanalny sposób. Wystarczy, że zlecą nam Państwo wykonanie usługi nadruku, a my stworzymy indywidualny i spersonalizowany pod Państwa oczekiwania gadżet reklamowy.

Kubek termiczny z nadrukiem

- funkcjonalny gadżet reklamowy
Gorąca herbata lub kawa to coś, co uprzyjemnia oczekiwanie na autobus albo codzienną drogę do pracy jesienią i zimą. Jest to możliwe dzięki kubkom termicznym, które stały się bardzo popularne. Te gadżety są niezwykle praktyczne - można używać ich w domu, na wycieczce w górach, pikniku czy spacerze do parku. Utrzymują temperaturę ulubionego napoju bez względu na to. czy jest zimny, czy gorący. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że z kubka termicznego możemy także korzystać latem. Mrożona herbata lub kawa przyniosą orzeźwienie w upalne, gorące dni. Kubek z powodzeniem może stać się gadżetem reklamowym - wystarczy tylko zamówić taki z nadrukowanym logo.

Kubki termiczne z logo

Kubek termiczny jako gadżet reklamowy
Kubek termiczny to przedmiot, który nie jest drogi, a wiele osób będzie zadowolonych z takiego prezentu. Gadżety promujące firmę nie muszą być tandetnymi, plastikowymi rzeczami. Mogą być piękne i cieszyć ich właściciela. To sprawia, że będzie chętnie ich używał, a one będą przez długi czas reklamować firmę, której logo noszą. Istnieje prosta zależność - im gadżet reklamowy jest bardziej atrakcyjny dla użytkownika, tym jego skuteczność i rola promocyjna rośnie.

Kubki termiczne reklamowe

Gdzie można zabrać ze sobą kubek termiczny z logo firmy
Warto przedstawić zastosowania kubka termicznego, które świadczą o jego uniwersalności. Przydaje się on w niezliczonej ilości sytuacji. W kubku termicznym można:

  • zabrać ze sobą kawę na drogę do pracy,
  • przygotować gorącą czekoladę na zimowy spacer,
  • zaparzyć herbatę zieloną na spacer z psem,
  • zabrać ze sobą napar z melisy, gdy mamy stresujący okres w życiu,
  • przygotować kawę mrożoną na wycieczkę za miasto.


Jak sprawić, że kubek termiczny będzie długo utrzymywał ciepło napoju
Opcji jest bardzo wiele - kubek termiczny to bez wątpienia praktyczny przedmiot. Możemy zamówić go w rożnych kolorach. Wykonany z różnych materiałów może być bardziej modny lub solidny. Metalowa zewnętrzna część kubka może być bardzo solidna. Plastikowe elementy zostały wykonane z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Przy właściwym stosowaniu kubek jest bezpieczny dla zdrowia i może być świetną alternatywą dla klasycznych jednorazowych kubków. Ważne jest również to, że wnętrze ma izolowane warstwą miedzi. To sprawia, że zarówno zimne, jak i ciepłe napoje mogą utrzymać swoją temperaturę przez dość długi czas. Oczywiście zaleca się przed użyciem zahartowanie kubka wodą w temperaturze napoju. Jeśli chcemy napełnić go gorącą kawą, to uprzednio po myciu nalejmy do środka nieco wrzątku, który ogrzeje ścianki i sprawi, że kubek będzie lepiej trzymał ciepło.

Kubki termiczne z nadrukiem to doskonała opcja na spersonalizowany, niepowtarzalny i bardzo praktyczny artykuł, który dodatkowo pełni rolę marketingową. W ofercie dostępne są różnorodne, nowoczesne modele, które można zaprojektować według władnych upodobań.

Kubki termiczne z logo wykonane z najwyższej jakości materiałów, pozbawione szkodliwych substancji to świetny gadżet do pracy bądź szkoły. Próżnia pomiędzy ściankami bardzo długo utrzymuje właściwą temperaturę zarówno zimnych jak i ciepłych napojów. 

Kubki termiczne reklamowe to świetny pomysł na upominek dla klientów. Wielofunkcyjny kubek termiczny to także ekologiczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób.

Dowolny znak firmowy na ścianie kubka prezentuje się nowocześnie i niepowtarzalnie. Odpowiednie zamknięcie jest bardzo szczelne, a dodatkowa blokada uniemożliwia wylanie napoju. 

Kubki dostępne są w wielu różnych formach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiadający poszczególnym potrzebom. Modele zostały tak zaprojektowane, aby pasować do uchwytu samochodowego.