Ekologiczne Długopisy

Pokazano 1-24 z 383 pozycji

Rosnąca świadomość w zakresie ochrony środowiska sprawia, że coraz więcej firm stara się prowadzić biznes tak, aby nie zanieczyszczać atmosfery, a zużyte produkty móc oddawać do recyklingu. Właśnie z myślą o tych klientach do naszej oferty wprowadziliśmy ekologiczne długopisy reklamowe z nadrukiem. Znajdziecie wśród nich zarówno te zrobione z bambusa z metalowymi skuwkami, a także te w całości wykonane ze specjalnie zrolowanego papieru i wyposażone w papierową zatyczkę.

Długopisy ekologiczne z nadrukiem – dlaczego warto użyć ich do promocji swojej firmy?

Przede wszystkim dlatego, że są to najlepsze gadżety reklamowe i z pewnością będą używane przez klientów w codziennym życiu. Niska cena sprawia, że możesz wyposażyć się w dużą ilość i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, jednak to nie wszystko, ponieważ podobnie jak w przypadku gadżetów metalowych i plastikowych, również na tych możesz umieścić ozdobne logo Niewielkie rozmiary oraz lekkość tego typu akcesoriów sprawiają, że łatwo się je rozprowadza wśród klientów. Natomiast, dzięki temu, że są praktyczne klienci często ich używają, a co za tym idzie, lepiej zapamiętują znajdujące się na nich logo oraz nazwę firmy, która im je podarowała. Element ten sprawia, że gadżety te stanowią doskonałą formę reklamy docierającą do dużej liczby osób.

Bycie eko się opłaca!

Tym co wyróżnia długopisy ekologiczne z logo na tle innych gadżetów reklamowych jest możliwość ponownego przetworzenia zużytych do ich produkcji surowców. Takie rozwiązanie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również przyciąga klientów szukających biodegradowalnych akcesoriów piśmienniczych. Co więcej, sprawia, że firma, które je rozdaje wydaje się lepsza i dużo bardziej świadoma od innych, a co za tym idzie w oczach klientów staje się bardziej innowacyjna, świadoma, a także odpowiedzialna niż inne przedsiębiorstwa.

Długopisy ekologiczne z logo – oferta

Chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy szeroki wybór akcesoriów piśmienniczych. Sprzedajemy je w opakowaniach po 100, 250, 500, 1000, a nawet 5000 sztuk, dzięki czemu bez trudu zamówisz tyle ile potrzebujesz. Każdy model posiada także informacje na temat wielkości możliwego nadruku, co pozwala jeszcze przed zamówieniem sprawdzić czy będzie on odpowiedni.

Wbrew pozorom ekologiczne długopisy reklamowe nie muszą być nudne i jednakowe, jeśli chcesz dodać im trochę barw wybierz modele wykonane z korka. Wszystkie z nich zostały ożywione kolorowymi wykończeniami przy wkładzie oraz skuwce. Znajdziesz je w kolorze niebieskim, zielonym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, żółtym, granatowym i fioletowym. Takie rozwiązanie sprawia, że bez trudu wybierzesz model, który będzie kolorystycznie pasował do logo Twojej firmy.

Dlaczego warto?

Długopisy ekologiczne z logo to doskonały pomysł na promocję zarówno wśród nowych, jak i obecnych klientów. Bez względu na to czy Twoja firma jest zaangażowana w działania na rzecz środowiska, czy nie, zakup takich długopisów to doskonały krok do tego, aby coś zmienić. Biodegradowalne akcesoria z logo możesz rozdać również pracownikom i w ten sposób zachęcić ich również do innych działań w duchu eko. Oferowane akcesoria są nie tylko opłacalne, pozwalają wypromować firmę, ale jeszcze sprawiają, że zużyte podczas pracy akcesoria nie zaśmiecają środowiska.

Długopisy eko

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym asortymencie ekologicznymi długopisami z nadrukiem, spośród których z pewnością wybierzesz odpowiedni model do promocji swojej firmy. Oferujemy zarówno te wykonane z korka, słomy, bambusa, a także kartonu. Materiały te są bardzo trwałe i z pewnością będą dobrze służyć przez długi czas, a po zużyciu zostaną poddane recyklingowi. Mimo tego, że długopisy z logo to niewielkie gadżety, to wybór ekologicznych ma naprawdę duże znaczenie dla środowiska. Chętnie doradzimy jaki długopis z nadrukiem najlepiej wybrać, a także udzielimy niezbędnych informacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, duża różnorodność sprawia, że każdy klient znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie.

Długopisy ekologiczne z logo

Z każdym rokiem mamy do czynienia z nowymi informacjami na temat zanieczyszczenia środowiska. Wiele firm decyduje się choć w małym stopniu przyczyniać do ochrony planety i redukcji śladu węglowego, dlatego wybierają ekologiczne gadżety promujące firmę. Jest to dosyć popularne zachowanie wśród osób odpowiedzialnych za promocję firmy, ponieważ zakład, który wspiera działania proekologiczne wygląda lepiej w oczach potencjalnych klientów. 

Najczęściej powszechnie wybieranym eko-gadżetem są długopisy ekologiczne. Akcesoria piśmiennicze są używane codziennie przez każdego, dlatego są subtelną reklamą firmy. Długopisy ekologiczne z logo są najczęściej wykonane z bambusa, słomy, korka lub bambusa. Szeroka oferta firmy pozwala wybrać produkt, który w pełni usatysfakcjonuje klienta. W asortymencie są dostępne różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu potencjalny zainteresowany bez trudu znajdzie produkt, który będzie pasował do estetyki firmy. Długopisy są dostępne w zestawach po 100, 250, a nawet 5000 sztuk.