Gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem logo.

Kategorie

Katalog

Nazwa
Cena
  • Od
    do
Dodatkowe
Producent
Kolor
Torby składane

Torby składane to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę. Ze względu na niewielkie rozmiary składanych toreb można je bezproblemowo zapakować do małego bagażu, torebki czy schowka samochodowego. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo torby składane w wersji z pokrowcem, torby w przykuwających wzrok nietypowych ...

Torby składane to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę. Ze względu na niewielkie rozmiary składanych toreb można je bezproblemowo zapakować do małego bagażu, torebki czy schowka samochodowego. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo torby składane w wersji z pokrowcem, torby w przykuwających wzrok nietypowych kształtach – wszystkie dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Więcej

Torby składane Wyników: 68

Torby składane


Torby składane to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę. Ze względu na niewielkie rozmiary składanych toreb można je bezproblemowo zapakować do małego bagażu, torebki czy schowka samochodowego. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo torby składane w wersji z pokrowcem, torby w przykuwających wzrok nietypowych kształtach – wszystkie dostępne w różnych kolorach i wzorach. Torby są bardzo wytrzymałe, uszyte z przeróżnych materiałów, a rzede wszystkim wykonane z dbałością o szczegóły. Każdą z nich możemy przemienić w ciekawy i oryginalny gadżet reklamowy za pomocą nadruku z logo Państwa firmy. Składane torby będą idealnym rozwiązaniem dla firm dysponujących niewielkim budżetem na akcje promocyjne, ponieważ ich zakup jak i znakowanie są stosunkowo tanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą toreb składanych na stronie naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.