Długopisy z Podstawką

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Gadżety reklamowe stanowią nieodłączny element strategii marketingowych wielu firm. Świadome ich potencjału marki chętnie inwestują w artykuły promocyjne, które pomagają w zwiększeniu rozpoznawalności oraz budzeniu pozytywnych skojarzeń wśród obecnych i potencjalnych klientów.  My natomiast podpowiadamy, jakie upominki będą najbardziej praktyczne i skuteczne. Dzisiaj zachęcamy Państwa do zapoznania się z jednymi z najbardziej tradycyjnych gadżetów – długopisami na sprężynce z podstawką.

Artykuły piśmiennicze od lat wiodą prym w kategorii gadżetów reklamowych i mimo zmieniających się sposobów na promowanie produktów czy usług, ciągle plasują się wysoko w naszym rankingu. Właściciele biznesów cenią je niezmiennie za uniwersalność oraz praktyczny charakter. Długopisy z podstawką i na sprężynce to zaś alternatywa dla tradycyjnego cienkopisu.

Długopisy z podstawką

Dawniej można je było spotkać przede wszystkim w różnego rodzaju urzędach czy na poczcie.    Modele te miały chronić przed gubieniem się artykułów biurowych i notorycznym zabieraniem ich przez petentów. Dzisiaj jednak długopisy z podstawką na charakterystycznej sprężynce znajdują znacznie szersze zastosowanie i stanowią ważny element wyposażenia w wielu biurach oraz domach. To dlatego uczynienie z nich gadżetu reklamowego z logo jest znakomitym pomysłem na obdarowanie klientów, współpracowników czy kontrahentów.

Gadżety reklamowe na sprężynce z ciekawymi dodatkami

W naszym sklepie z gadżetami reklamowymi znajdziecie Państwo bogaty wybór długopisów z podstawką na sprężynce. Naszym klientom proponujemy nieco uwspółcześnioną wersję tego gadżetu reklamowego. Część polecanych przez nas modeli z podstawką i sprężynką zostało  wzbogaconych o praktyczne czyściki do ekranów. To rozwiązanie, które czyni z tego prostego gadżetu coś znacznie więcej niż przyrząd do pisania. Dzięki dołączonemu czyścikowi usuniemy zanieczyszczenia z ekranu smartfona lub laptopa, czyli akcesoriów, w których posiadaniu jest dzisiaj większość z nas.

Estetyczne długopisy na sprężynce

Zaletą polecanych przez nas długopisów z podstawką jest też bez wątpienia sam wygląd gadżetu. Modele, które znalazły się w naszym sklepie charakteryzują się ciekawym designem i będą prawdziwą ozdobą każdego biurka. Podstawki w kształcie trójkąta, kuli czy kwadratu, są estetyczne  i oryginalne. Niektóre z długopisów na sprężynce to również tzw. touch peny, których użyjemy zawsze wtedy, kiedy zajdzie potrzeba zaznaczenia czegoś bądź napisania na smartfonie bądź tablecie. Zastosowane podstawki posiadają także podkładki lub przyssawki, dzięki którym gadżet reklamowy idealnie przywiera do podłoża i nie przesuwa się w trakcie użytkowania. Nasze niepozorne długopisy na sprężynce mogą służyć także jako praktyczne stojaki do notatek, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność i przydatność. Jeśli natomiast poszukują Państwo bardziej eleganckiej wersji długopisu na sprężynce – wówczas tym, czego szukacie może się okazać   klasyczne pióro na podstawce.

Najlepsze na prezent

Co ważne, długopisy z podstawką z logo, nazwą firmy lub produktu, to nie tylko doskonały pomysł na drobny upominek dla klientów bądź kontrahentów, ale i gadżet, który wykorzystamy także we własnym biurze. Korzystając z artykułów piśmienniczych z własnymi znakami graficznymi tworzymy wizerunek przedsiębiorstwa, które dba o swój wizerunek i przywiązuje dużą wagę do detali. Długopisy z podstawką na sprężynce można wykorzystać również podczas targów branżowych jako element wyposażenia stoiska firmowego.

Polecane przez nas gadżety reklamowe to skuteczne narzędzie promocyjne. Nie inaczej jest w przypadku omawianych długopisów na sprężynce. Dołączając je jako drobny upominek do zamówienia klientów podkreślimy, jak ważne są dla nas dobre relacje z kupującymi i zasygnalizujemy, że dbamy o nasz wizerunek. Artykuły piśmiennicze wręczone natomiast w trakcie spotkania biznesowego pomogą pokazać pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w nawiązywaniu handlowych relacji.

Dbamy o potrzeby naszych klientów

W naszym sklepie z gadżetami reklamowymi oferujemy konkurencyjne ceny, a także możliwość personalizacji i dostosowania poszczególnych produktów. Niezwykle ważna jest dla nas wysoka jakość dystrybuowanych przez nas produktów, w tym długopisów na podstawce ze sprężynką. Stawiamy na dobrą komunikację z klientami, zaś naszą największą satysfakcją jest Państwa zadowolenie. Właśnie dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem i poszerzaniem naszego asortymentu. Dużo czasu poświęcamy na wyszukiwanie najciekawszych, najbardziej praktycznych  oraz dogodnych gadżetów reklamowych. W trosce o Państwa wygodę gwarantujemy także szybką wysyłkę zamówionego towaru pod wskazany adres.

Zachęcamy nie tylko do skorzystania z naszej oferty, ale i do kontaktu z naszymi doradcami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie Państwu podpowiedzą, jaki gadżet reklamowy najlepiej wybrać oraz jak sprawić, żeby artykuły promocyjne wsparły Państwa markę w budowania pozytywnego wizerunku na zewnątrz. Zapraszamy do kontaktu oraz zakupów w naszym sklepie online!