Długopis z Notesem

Pokazano 1-24 z 117 pozycji

Jest to fantastyczny prezent dla współpracowników czy wspólników, a zarazem modny i praktyczny gadżet reklamowy. Notes z długopisem oraz logo fenomenalnie sprawdza się jako forma promocji firmy wśród potencjalnych klientów. Nasze artykuły papiernicze dostępne są w wielu rozmiarach, w tym uniwersalnym A4 oraz A5. Ponadto, oferujemy gadżety w wersji ekologicznej i/lub z logo (oczywiście Twojej firmy). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Notatnik z długopisem - praktyczny upominek

Nasze tanie gadżety pomimo atrakcyjnej ceny wyróżnia wysoka jakość wykonania. Oferowane przez nas modele posiadają m.in. praktyczną elastyczną opaską do zamykania szczególnie przydatną w wypadku większych modeli A4 i A5. Nasze propozycje notesów w połączeniu z dopasowanym kolorystycznie długopisem tworzą harmonijną całość. Ponadto oferujemy funkcjonalne zestawy (również w wersji ekologicznej!), w których oprócz bloku i przyboru do pisania znajdziemy np. karteczki, mini karteczki samoprzylepne, a nawet linijkę oraz kieszonkę na wizytówki. W naszym asortymencie znajdują się także teczki konferencyjne z notatnikiem, karteczkami samoprzylepnymi i długopisem.

Notatniki z długopisem

Naszym Klientom oferujemy duży wybór produktów również w ekologicznej wersji. Nasze propozycje dostępne są w różnych rozmiarach (A7, A6, A5, A4) oraz w szerokiej palecie kolorystycznej. Modele widoczne w ofercie to zarówno klasyczne notesy, jak i te spiralne. Ponadto w asortymencie znaleźć można nie tylko tanie gadżety z logo, ale i luksusowe produkty z wyższej półki, idealne dla ważnych kontrahentów czy współpracowników.

Oryginalny notatnik z długopisem - logo, jako skuteczny komunikat promocyjny

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować naszym Klientom oryginalne i nietypowe, a nawet ekologiczne gadżety reklamowe z logo. Produkty z logo to fantastyczny sposób budowania świadomości marki wśród społeczeństwa. Dziś nie warto inwestować w nachalne środki promocji, lepiej postawić na przydatne gadżety z Twoim logo. Takie upominki pomagają zdobyć sympatię konsumentów - mogą być podarowane potencjalnym klientom na targach. Natomiast te w praktycznym rozmiarze A5 i A4 mogą służyć jako przydatne gadżety dla kontrahentów czy współpracowników. Warto zaznaczyć, że logo są bardzo trwałe i nie ścierają się nawet podczas intensywnego użytkowania. Polecamy również produkty ekologiczne wykonane z przyjaznych środowisku materiałów.

Notatnik ekologiczny z długopisem - przyjazny środowisku gadżet

Chcąc spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów oraz w trosce o środowisko naturalne, wiele oferowanych przez nas produktów wykonanych zostały nie tylko z wysokiej jakości, ale przede wszystkim ekologicznych materiałów. Zainteresowani znajdą w naszym asortymencie np. ekologiczne notesy w uniwersalnych rozmiarach (np. A4 i A5) wykonane z naturalnego korka z bambusowym długopisem. Oferujemy również inne ekologiczne zestawy, wykonane np. z kartonu z recyklingu. Możesz także dodać logo swojej firmy.

Notes z długopisem w popularnych rozmiarach: A5 i A4

Znajdziesz u nas modele w różnych rozmiarach, mniejsze takie jak A7 czy A6 oraz większe, A5 oraz A4. Produkty A5 lub A4 są w idealnym rozmiarze, by zapisywać tam wszystkie najważniejsze informacje. Wyroby A4 i A5 wspaniale sprawdzają się zarówno w biurach, jak i do zastosowań prywatnych. Z powodzeniem stosowane mogą być także przez uczniów i studentów. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się inne gadżety, a wśród nich m.in. ekologiczne torby (również z logo!) - to doskonałe opakowanie naszych artykułów papierniczych.

Notatnik A4 i A5 z długopisem touchpen do ekranów dotykowych

Jest to fantastyczny prezent dla każdej osoby, która dużo pracuje na smartfonie czy tablecie. Touchpeny pełnią bowiem funkcję rysika do ekranów dotykowych. Posiadają specjalną końcówkę, która ułatwia korzystanie z ekranu. Jest to zatem również wspaniały prezent dla każdego miłośnika nowinek technicznych. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się praktyczne zestawy z pamięcią USB.