Breloki Reklamowe

Pokazano 1-24 z 617 pozycji

Tych niewielkich gadżetów reklamowych lepiej nie lekceważyć! Wbrew pozorom breloki posiadają wielki potencjał marketingowy. Większość z nas korzysta z nich na co dzień - służą nam zawsze wtedy, kiedy musimy odnaleźć klucze i zazwyczaj wiszą w widocznym miejscu. Trudno wyobrazić sobie lepszą sposobność do zaprezentowania firmowego logo. Co więcej, breloki reklamowe są stosunkowo tanie, co przekłada się na ich dużą dostępność nawet w przypadku firm dysponujących niewielkim budżetem na promocję.  

Rozdawanie upominków klientom to świetny sposób na wyróżnienie się. Badania na kolejnych grupach konsumenckich pokazują jasno, że obdarowani prawie zawsze pozytywnie postrzegają markę, której logo widnieje na gadżecie. Niewielkie podarki mają także wpływ na słupki sprzedażowe. Klienci, którzy otrzymali prezent, chętniej przyjrzą się naszej ofercie, a co za tym idzie - kupią nasz produkt bądź usługę. Najbardziej natomiast lubimy gadżety reklamowe, które są przydatne właśnie takie jak breloki. 

Tanie, praktyczne i estetyczne

Można śmiało powiedzieć, że breloki reklamowe to jedne z popularniejszych i najtańszych gadżetów. Praktyka pokazuje, że rzadko je wyrzucamy lub kładziemy w kąt, za to często je wykorzystujemy do spięcia kluczy do domu, piwnicy czy biura. Trudno wyobrazić sobie lepszą sposobność do promocji marki. Tanie breloki reklamowe można także z łatwością dopasować do oferty firmy. W naszej ofercie znalazło się ponad 900 różnych wzorów tego taniego gadżetu, który na życzenie klientów personalizujemy poprzez naniesienie nadruku 3D z logo, napisu lub niewielkiej grafiki. 

Gadżet z nadrukiem 3D dobry na każdą okazję 

Tanie breloki reklamowe z nadrukiem 3D do kluczy można wręczać w formie niewielkiego prezentu do zakupów, akcji promocyjnej w trakcie targów lub w galerii handlowej, w ramach podziękowania za udaną współpracę czy podczas eventu, w którym uczestniczy firma. Warto je także wręczać i rozdawać w konkursach czy w trakcie spotkania z przedstawicielem handlowym. 

Zwykłe breloki do kluczy oraz z efektami specjalnymi

Nasze tanie breloki reklamowe z nadrukiem 3D podzieliliśmy na kilka kategorii. Przedsiębiorcy, którzy chcą zrobić zapas gadżetów promocyjnych, mogą u nas zamawiać ozdoby do kluczy wykonane z drewna, filcu, metalu, plastiku oraz skóry. Godne polecenia są także nasze tanie produkty z dodatkową funkcją - latarką bądź praktyczną miarką, kompasem wskazującym kierunek, czyścikiem do ekranu, czy ciśnieniomierzem samochodowym. W każdym z wariantów istnieje możliwość naniesienia nadruku 3D z firmowym logo. 

Ekologia ciągle w cenie

Obecnie najchętniej zamawianymi przez naszych klientów biznesowych gadżetami z nadrukiem 3D na klucze, oprócz tradycyjnie cieszących się popularnością modeli metalowych oraz z plastiku, są modele drewniane oraz wykonane z korka. To odpowiedź na zapotrzebowanie na ekologiczne akcesoria reklamowe, które są pozytywnie odbierane przez coraz bardziej świadomych konsumentów. Grawer lub logo naniesione na drewnianą powierzchnię świetnie się prezentują, a tanie breloki z naturalnego surowca wyróżniają się walorami estetycznymi. 

Luksusowe upominki biznesowe z grawerem 3D podnoszą prestiż

Obserwujemy także nieustannie rosnące zainteresowanie brelokami reklamowymi na klucze z nadrukiem 3D z segmentu luksusowego. Firmy coraz częściej stawiają na prezenty wysokiej jakości. Gadżet promocyjny premium można wręczyć podczas biznesowego lunchu lub podarować klientom strategicznym. Dbałość o szczegóły zaprocentuje i przełoży się na lepsze postrzeganie całej marki. W tej kategorii na uwagę zasługują wyroby skórzane na klucze, które charakteryzują się prostym i eleganckim designem. 

Nowoczesne i tanie gadżety z nadrukiem 3D do kluczy

Postępujący proces cyfryzacji różnych dziedzin naszego życia również odciska swoje piętno na branży reklamowej. Tanie gadżety z nadrukiem 3D na klucze z dołączonymi kablami to prosta i skuteczna odpowiedź na zapotrzebowania klientów. Drobny upominek z nadrukowanym firmowym logo, który ułatwi podłączenie sprzętu elektronicznego, będzie znakomitym pomysłem na przypodobanie się klientom.