Kubki metalowe

Pokazano 1-24 z 95 pozycji

Kubki metalowe

Kubki metalowe to gratka dla fanów turystyki. Idealnie sprawdzą się podczas wędrówek pieszych czy wycieczek na zewnątrz. Ich metalowe wykończenie sprawia, że nie musisz się obawiać o ich zbicie. Kubki metalowe z naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzą się w górach i pozwolą się cieszyć pysznym napojem w obecności matki natury. 

Metalowe kubki z nadrukiem

W ofercie sklepu znajdują się kubki metalowe, które posłużą jako reklama Twojej firmy, gdyż z łatwością można wykonać na nich nadruk z logo lub grawer. Pośród naszego asortymentu nie zabrakło też kubków z karabińczykiem, dla każdego pasjonata wyższych wspinaczek. Jest to rodzaj praktycznych gadżetów które mogą się sprawdzić zarówno jako prezent dla miłośnika sportów outdoorowych,  jak też oryginalna reklama dla Twojej firmy.

Kubki metalowe turystyczne

Kubki metalowe sprawdzą się doskonale przede wszystkim w warunkach turystycznych – pieszych i rowerowych wycieczkach, biwakach, piknikach oraz wszelkich innych formach spędzania wolnego czasu na łonie natury. Dzięki odporności metalu na wysoką temperaturę, w kubkach można zagotowywać wodę oraz podawać ciepłe posiłki i napoje. Głównymi zaletami tych artykułów promocyjnych są lekkość, trwałość i możliwość zastosowania w wielu sytuacjach. W sklepie internetowym Globalgift.pl dostępne są również kubki wykonane z wysokiej jakości stali. Część modeli posiada ucho w formie karabińczyka, dzięki czemu łatwo dopiąć je do plecaka, nie martwiąc się o rezerwowanie dla nich dodatkowej przestrzeni w bagażu. Metalowe kubki będą oryginalnymi gadżetami reklamowymi, które przypadną do gustu osobom z sentymentem do dawnych lat, ponieważ przywodzą na myśl czasy, kiedy korzystały z nich nasze babcie przygotowując smakowite potrawy. Wszystkie modele z oferty doskonale nadają się do wykonania na nich nadruku reklamowego lub graweru.