Kubki magiczne


Magiczne kubki

Kubki magiczne to rodzaj kubków na których nadruk pojawia się dopiero pod wpływem wypełnienia ich ciepłym napojem. Wystarczy, że wlejemy do kubka ciepłą herbatę a na jednobarwnym tle pojawia się zdjęcie, logo firmy czy inna dowolna grafika jaką postanowimy na nim umieścić. W sklepie oferujemy magiczne kubki reklamowe o matowej powierzchni, a także zwężane ku górze kubki do kawy latte. 

Kubki zmieniające się pod wpływem ciepła

Kubki magiczne to dobry pomysł na prezent, który z pewnością urozmaici poranne picie kawy czy herbaty. To gadżet obok którego żaden klient nie przejdzie obojętnie. Zwiększ rozpoznawalność marki i otwórz się na szaleństwo z kubkami magicznymi z nadrukiem.

Kubki magiczne są wyjątkowym i niepowtarzalnym rodzajem gadżetów reklamowych. Ich czar polega na tym, że kiedy wlejemy do takiego kubka gorącą wodę, na powierzchni zaczyna stopniowo pojawiać się nadrukowana grafika. Sekretem jest specjalna powłoka reagująca pod wpływem ciepła. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy kubki magiczne w standardowych kształtach oraz rozszerzający się ku górze kubek do latte. Ten rodzaj artykułów reklamowych to doskonały pomysł na prezent, którym z pewnością oczarują Państwo kontrahenta ofiarowując mu odrobinę magii na każdy poranek.