Worki na sznurkach

Pokazano 1-24 z 361 pozycji

Worki na sznurkach to trend utrzymujący się od kilku sezonów i alternatywna propozycja dla plecaków i toreb, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w naszej ofercie. Niegdyś kojarzone były głównie z czasami szkolnymi i sportem. Obecnie cenione są przez wszystkich ze względu na praktyczność i komfort noszenia. Popularność worków wynika z faktu, że są niezwykle lekkie oraz posiadają możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zmieszczą się wszędzie. Można nosić je na dwa sposoby - w ręce lub w formie plecaka, wykorzystując sznurki jako szelki. W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór worków na sznurkach w modnych fasonach i kolorach. Jako firma specjalizująca się w zdobieniu gadżetów reklamowych oferujemy możliwość nadruku dowolnej, wybranej przez Państwa treści. Worki na sznurkach nadają się do tego idealnie, ze względu na dużą powierzchnię dostępną pod znakowanie. Mogą więc Państwo mieć pewność, że informacje umieszczone na artykułach reklamowych będą dobrze widoczne i trafią do odbiorców.

Plecak worek na sznurkach

Worki na sznurkach od dłuższego czasu nie są już utożsamiane z torbą na buty lub strój sportowy dla ucznia. Obecnie stanowią doskonałą alternatywę dla plecaków i wielkich toreb sportowych dla tych wszystkich, którzy cenią sobie prostotę i wygodę. Każdy worek na sznurkach można nosić na dwa sposoby: w ręce lub jako plecak. Część modeli ma też dodatkowe uchwyty, dzięki czemu można je nosić wygodnie na ramieniu. Worki na sznurkach są niezwykle praktyczne, lekkie, pojemne, a po złożeniu zajmują mało miejsca. Dzięki temu można je mieć zawsze przy sobie i wykorzystać nawet jako torby na zakupy.

Worek na sznurkach

Prostota w ogromnej liczbie wzorów

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę worków na sznurkach, we wszystkich kolorach tęczy. Oferujemy proste, jednokolorowe worki, ale również modele o bogatszym wzornictwie. Dostępne są między innymi worki z dodatkową kieszenią na zamek, worki z otworem na kabel do słuchawek czy worki w kształcie zwierzątek. Ciekawą opcją są worki z wszytym pokrowcem, ułatwiającym przechowywanie.

Worki na sznurkach

Gadżet reklamowy szyty na miarę

Plecak worek na sznurkach to nie tylko wygodna alternatywa dla innych toreb, to też idealny gadżet reklamowy. Szeroka kolorystyka i duża powierzchnia do nadruku pozwala doskonale wyeksponować dowolne logo czy hasło reklamowe. Nasza firma oferuje możliwość wykonania dowolnego nadruku na wybranym modelu worka. Worki pozwalają na doskonałą ekspozycję umieszczonych na nich treści. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w procesie umacniania rozpoznawalności marki.