Kubki szklane

Pokazano 1-24 z 43 pozycji

Kubki szklane z logo

Kubki szklane z logo to elegancki sposób na ugoszczenie klienta w Twoim biurze. Zapewnią estetyczny wygląd każdego wnętrza oraz uzupełnią wizerunek marketingowy każdej firmy. W ofercie sklepu internetowego Globalgift znajdą Państwo kubki szklane w różnych rozmiarach, jak również kubki szklane z łyżeczką czy pokrywką.

Kubki szklane reklamowe

Nadruk reklamowy na kubku wykonujemy na zamówienie, w technologii która sprawi, że mycie kubka w zmywarce nie będzie stanowiło problemu. Sklep oferuje również designerskie kubki szklane z pokrywką i rurką popularne w świecie blogerów.  Pozostań widoczny uzupełniając swoje biurowe wyposażenie o kubki reklamowe z logo firmy. Stylowe kubki z naszego sklepu są wykonane ze szkła boro krzemowego które nie zmienia smaku napojów. 

Kubki szklane to praktyczny i sprawdzony pod względem skuteczności gadżet reklamowy. Kojarzone są z momentami relaksu i przyjemności, dzięki czemu wyzwalają pozytywne emocje w trakcie ich użytkowania. Warto więc wykorzystać taką okazję do ocieplenia wizerunku marki i podarować pracownikowi lub kontrahentowi szklany kubek z firmowym logo. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kubki o kształcie klasycznym, wysokie z silikonowym uchwytem i słomką oraz bardzo modne w ostatnich latach słoiki do napojów. Wszystkie zostały wykonane ze szkła o bardzo dobrej jakości, trwałego na uszkodzenia, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że pękną pod wpływem wysokiej temperatury. Reklamowe kubki szklane to świetny sposób na promocję swojej działalności. Niezależnie od tego czy będą z nich Państwo korzystać na terenie przedsiębiorstwa czy podarują je w prezencie klientom, którzy zabiorą je do swoich domów, firmowe logo będzie nieustannie obecne w świadomości odbiorców. Nadruk reklamowy wykonujemy na życzenie. Wystarczy, że prześlą nam Państwo projekt, który my w następstwie umieścimy na wybranych artykułach promocyjnych.