Portfele i portmonetki

Pokazano 1-24 z 103 pozycji

Portfele i portmonetki, na każdy gust


Portfele, portmonetki, niezależnie, które z nich trafiają w nasz gust, są nieocenione w codziennym życiu. Nie tylko pozwalają na przechowywanie naszych oszczędności, ale również kart kredytowych czy istotnych dokumentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno duży wybór portmonetek, ale i portfeli damskich, męskich czy dziecięcych w wielu wzorach i kolorach oraz rozmiarach. Dla wielbicieli posiadania kart, nie tylko kredytowych, znajdą się portfele skórzane z wieloma funkcjonalnymi przegródkami pozwalającymi przechowywać wszystko to, co niezbędne.

Potrzebujesz etui na klucze lub dokumenty i karty kredytowe? Jedno lub wieloprzegrodowe? W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele wariantów kolorystycznych etui, zarówno plastikowych, poliestrowych oraz w formie zapinanych kosmetyczek. Dzięki temu możesz wybrać model odpowiedni do Twojego stylu i osobistych preferencji.Czy kolor portfela ma znaczenie?


Powszechnie wierzy się, że to czerwony kolor, szczególnie portfela skórzanego, przyciąga pieniądze. Dlatego fani galanterii skórzanej, najczęściej wybierają właśnie czerwony portfel skórzany lub czerwoną skórzaną portmonetkę, biorąc to za dobrą monetę przynoszącą szczęście i dostatek. Szczególnie ze schowaną w jedną z przegródek portfela lub portmonetki łuską karpia. Niezależnie, czy wierzysz w ten przesąd czy nie, poza galanterią w kolorze czerwonym, oferujemy szeroki wybór kolorów portfeli i portmonetek, aby wpasować się w gusta, niemalże każdego klienta. Atrakcyjność naszych produktów ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego nie ograniczamy się, jedynie do jednego wariantu, zdobywając tym samym uznanie wielu stałych, jak i potencjalnych klientów. Komfort użytkowania i poczucie estetyki jest dla nas priorytetowe.
Portfel skórzany, materiałowy a może bawełniany?


Decydując się na zakup nowego portfela, mamy możliwość wyboru spośród wielu wariantów portfeli i portmonetek. Przy ostatecznym wyborze, szczególnie istotne jest wykonanie portfela skórzanego lub bawełnianego oraz sama jakość materiału.  Dlatego filarem naszej firmy jest jakość, będąca nieodłącznym elementem oferowanych przez nas produktów. Zawsze modne i eleganckie będą portfele skórzane, zaś portfele materiałowe czy podróżne, jak choćby popularny model Swiss Peak Heritage, sprawdzą się podczas wycieczek czy joggingu - szczególnie, że portfele materiałowe są lżejsze niż portfele skórzane. Portfel podróżny Swiss Peak Heritage to prawdziwy rewolucjonista wśród portfeli. Model ten zawiera w sobie dwie przegródki. Pierwsza ma tradycyjne zastosowanie do przechowywania kart i dokumentów, zaś w drugiej przechowywać może telefon wraz kablem ładującym. Dodatkowo zawiera ochronę RFID, która pozwala uniknąć kradzieży kart kredytowych poprzez ich zeskanowanie przy dotknięciu torebki czy kieszeni kurtki lub torby. Połączenie wysokiej jakości materiału z funkcjonalnością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, czyni portfel podróżny Swiss Peak Heritage wyjątkowym na tle innych dostępnych portfeli.


Portfele podróżne lub skórzane portfele sprawdzą się idealnie, jako elegancki prezent, zaś lekkie materiałowe portmonetki stosować można na wiele sposobów. Sprawdzą się rewelacyjnie, jako etui na klucze i słuchawki, kiedy wybieramy się na siłownię lub na drobne, kiedy nie chcemy zabierać ze sobą całego wypełnionego portfela. Bawełniane portmonetki lub portfele będą też łatwe w praniu w razie ewentualnego zabrudzenia. Idealnie nadadzą się też dla dzieci, jako ich pierwszy portfel, nie tylko do zabawy, ale również nauki robienia prawdziwych zakupów.Etui na dokumenty


Koniec z porozrzucanymi kartami lub często gubiącymi się dokumentami, dzięki etui na dokumenty jedno lub kilku przegrodowym wszystko, co niezbędne będziesz mieć zawsze przy sobie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rodzajów oraz wariantów kolorystycznych poszczególnych etui na dokumenty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Od plastikowych ze specjalnym okienkiem przeznaczonych do biletów sieciowych, prawa jazdy czy dowodu osobistego, po materiałowe lub skórzane kilkukomorowe.Portfele reklamowe? - dlaczego nie!


Spersonalizowany gadżet to jeden z najskuteczniejszych form reklamowych. Pozwala wzbudzić zaufanie konsumenta i zbudować z nim pozytywną relację. Etui na dokumenty z logiem firmy lub specjalnym grawerem? - Świetny pomysł! Szczególnie z dołączoną smyczą, będzie atrakcyjnym gadżetem reklamowym dla wewnętrznej promocji wśród pracowników lub jako darmowy prezent dla potencjalnych klientów podczas targów czy eventów. Portfel lub portmonetka na indywidualne zamówienie - wszystko jest możliwe! Wystarczy pomysł, a resztą w profesjonalny sposób zajmiemy się my. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, atrakcyjne ceny, bezproblemowy kontakt oraz dostawę.  Pomogliśmy w strategii reklamowej tysiącom zadowolonych klientów i mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do ich grona.