Świąteczne

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Świąteczne torby na prezenty idealnie sprawdzą się przy wręczaniu upominków bożonarodzeniowych. W sklepie internetowym oferujemy Państwu eleganckie torebki z motywem płatków śniegu dostępne w kilku rozmiarach. Wszystkie posiadają bilecik na uchwycie z miejscem na życzenia. Święta to czas kiedy warto pomyśleć o pracownikach oraz klientach i ofiarować im drobny podarunek. Nawet skromny gadżet reklamowy zapakowany w jedną z naszych świątecznych toreb zyska na wartości i wywoła radość u obdarowanej osoby. 

Torebki świąteczne z logo firmy

Święta to czas kiedy obdarowujemy podarunkami nie tylko najbliższych przyjaciół i rodzinę, ale także i osoby, z którymi współpracujemy biznesowo, czyli kontrahentów. Wręczając świąteczne prezenty klientom czy dostawcom, musimy pamiętać także o eleganckim opakowaniu, na którym znajdzie się logo naszej firmy. Wszak opakowanie ma znaczenie! 

Torebki papierowe świąteczne z logo 

Kiedy pakujemy podarunki dla kontrahentów warto zastanowić się nad rodzajem opakowania. Do wyboru mamy torby papierowe świąteczne z nadrukiem lub wykonane z tkanin woreczki. Pierwsza opcja jest najbardziej klasyczna - to wykonane z uszlachetnianego papieru torebki, posiadające wygodne uchwyty z bawełnianego sznurka a także dekoracyjny bilecik umieszczony na uchwycie, który ułatwi personalizację podarunku. 

Torby papierowe świąteczne z nadrukiem

Torebki papierowe świąteczne z logo umożliwiają eleganckie zapakowanie prezentu. Niektóre gadżety wręczane z okazji Bożego Narodzenia, takie jak kalendarze, długopisy czy powerbanki mają nieregularny kształt, który trudno trudno opakować w papier. I tu z pomocą przychodzą sztywne torebki, w których ulokujemy niemal każdy prezent niezależnie od kształtu. Co więcej sam proces przygotowania paczek zajmie nam zaledwie kilka chwil, niezbędnych do umieszczenia podarków w papierowych torebkach. 

Torebki prezentowe świąteczne z tkaniny

Alternatywą dla torebki prezentowej z papieru jest torebka tkaninowa. Wśród tekstylnych opakowań na prezenty dominują modele wykonane z bawełny, włókniny czy filcu. Możemy wybierać spośród nich w zależności od rodzaju i wielkości prezentu, który trafi do środka. 

Materiałowe torebki z roku na rok zjednują sobie coraz większe grono zwolenników. Można wykorzystywać jej wielokrotnie, a nawet stosować nie tylko na prezenty. To rozwiązanie spodoba się zwolennikom ekologicznego stylu życia. 

Torebki prezentowe świąteczne to przedmioty równie ważne jak ich zawartość. Estetyczne opakowanie robi pierwsze wrażenie, a podarunek obdarowywani zobaczą dopiero w drugiej kolejności. Warto więc postawić na estetyczne opakowanie!