Kufle

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Kufle Reklamowe z logo dla firm

Kufle reklamowe to perfekcyjna wizytówka browarów, restauracji czy innych punktów gastronomicznych. Kufle z logo pozwolą poza smakowaniem popularnych złotych trunków promować firmę poza miejscem pracy. To gadżet reklamowy często spotykany na wydarzeniach, imprezach czy koncertach. Wiedząc jak Polacy lubią spędzać wolne wieczory, nie możemy zapominać o tak prostych i lubianych naczyniach na trunki jakimi są kufle. 

Kufle do piwa z nadrukiem

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nie tylko tradycyjne grube szklane kufle reklamowe lecz także wysokie, szklane kufle bez uchwytów i ceramiczne kufle przypominające dawne czasy kiedy biesiadowano w karczmach. Dużym zainteresowaniem cieszą się kufle reklamowe o standardowej pojemności 500 ml jednak nasz sklep posiada też kufle o mniejszej pojemności 300 ml.

Kufle to gadżety reklamowe bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie barów, pubów, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Piwne trunki podane w atrakcyjnym, masywnym kuflu oznaczonym dyskretnym logo podnoszą prestiż takich miejsc i sprawiają, że chwile w nich spędzone staja się prawdziwą przyjemnością. Spędzenie weekendu ze znajomymi w barze, obejrzenie wieczornego meczu czy rozpalenie grilla na działce w niedzielne popołudnie to najpopularniejsze formy spędzania wolnego czasu przed Polaków. W większości przypadków towarzyszy tym rozrywkom zimne piwo, a smakuje ono najlepiej, kiedy podane jest w eleganckim kuflu. Nasz sklep internetowy oferuje do sprzedaży zarówno nowoczesne kufle szklane jak i ceramiczne, nawiązujące do dawnych, tradycyjnych karczm i browarów. Dostępne są w różnych pojemnościach, najczęściej 500ml, aby bez problemu mogły pomieścić piwa większości popularnych marek występujące w takich właśnie rozmiarach. Prezent w postaci kufla z nadrukiem reklamowym będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego smakosza tego złocistego trunku z pianką. Poza tym będzie to doskonała możliwość do promowania firmy poza miejscem i czasem pracy.