Markery i Mazaki

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Jednymi z najczęściej używanych artykułów papierniczych są niewątpliwie różnego rodzaju mazaki i markery. Zwykle służą one do rysowania, pisania na tablicach suchościeralnych czy zaznaczania ważnych informacji w notatkach. Można je wykorzystać jeszcze w jednym, nie tak oczywistym celu: jako dodatkowy nośnik reklamowy, który skutecznie wesprze działania promocyjne Państwa firmy. 

Mazaki i markery kredowe i do tablic suchościeralnch jako gadżety reklamowe?

Aby osiągnąć skuteczny efekt promocyjny, warto sięgać po praktyczne, a zarazem bardzo subtelne gadżety, które na pewno będą użytkowane przez obdarowaną osobę. W tej roli świetnie sprawdzą się niewątpliwie markery i mazaki suchościeralne do tablic, kredowe, a także kolorowe pisaki do rysowania i zaznaczania z nadrukowanym logo firmy. Dlaczego akurat tego rodzaju artykuły piśmiennicze przynoszą najlepsze rezultaty?

Używa się ich na co dzień, więc nawet niewielkie logo umieszczone np. na zakrętce flamastra suchościeralnego czy pisaka kredowego będzie często oglądane, zatem obraz marki na stałe zakoduje się w podświadomości obdarowanego.

Wręczenie dziecku mazaka do rysowania czy uczestnikowi konferencji markera do zaznaczania stanowi idealny pretekst do rozpoczęcia rozmowy.

Wszystkie markery, czy to suchościeralne do tablic, czy kredowe są niewielkie, zmieszczą się nawet w kieszeni, zatem istnieje większa szansa na to, że potencjalny klient czy partner biznesowy zechce je od nas wziąć, gdyż nie będzie się martwił o ich transport.

Przydają się zawsze i wszędzie: w pracy, domu, szkole czy na uczelni; do napisania czegoś na tablicy suchościeralnej, zaznaczenia ważnych fragmentów w notatkach, rysowania, a kredowe - do ozdobienia witryny sklepowej.

Niewiele kosztują. 

Mazaki i markery kredowe, suchościeralne, do tablic, rysowania i zaznaczania w globalgift.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór różnorodnych artykułów papierniczych, w tym pisaków, flamastrów oraz zakreślaczy. Oferujemy m.in. mazaki kredowe, do tablic suchościeralnych, a także markery do zaznaczania czy rysowania na papierze w różnych kształtach i kolorach. Mając na uwadze różne gusta klientów proponujemy zarówno akcesoria tradycyjne, jak i te w nietypowym formach, przypominające np. strzykawkę, ludzika czy kwiatek. Można je zakupić pojedynczo lub w zestawie. 


Na specjalne życzenie na powierzchnię mazaka kredowego, do tablic suchościeralnych czy markerów do zaznaczania i rysowania naniesiemy wybrany przez Państwa nadruk. Warto zdecydować się na logo, slogan lub grafikę promującą działalność firmy - dzięki temu prostemu zabiegowi zwykły przedmiot codziennego użytku zmieni się w ciekawy gadżet reklamowy. Jesteśmy w stanie wykonać trwały nadruk o wyrazistych barwach na praktycznie dowolnej powierzchni, czy to na obudowie markera kredowego, czy na powierzchni miniaturowego zakreślacza do zaznaczania i rysowania, gdyż posiadamy rozbudowany park maszynowy.

Gwarantujemy, że dzięki bogatemu doświadczeniu i rozbudowanemu parkowi maszynowemu Markery do zaznaczania i rysowania

Podstawę naszej oferty stanowią klasyczne zakreślacze do zaznaczania określonych fragmentów tekstu na papierze w celu ich wyróżnienia. Mają one dość jasne, bardzo wyraziste kolory i wyprofilowaną, ściętą końcówkę. W globalgift.pl dostępne są flamastry o wielu kształtach i kolorach. Znajdziecie u nas Państwo m.in. pojedyncze markery do zaznaczania z klipem, zestawy w kształcie ludzika, kwiatka czy dłoni zawierające kilka pisaków, a także praktyczne, trójkolorowe flamastry w formie trójkąta. Z uwagi na swoje fantazyjne kształty są one chętnie używane przez dzieci jako mazaki do rysowania.

Mazaki do tablicy suchościeralnej 

Kolejną propozycją od globalgift.pl są markery dedykowane do tablic suchościeralnych. W odróżnieniu od zakreślaczy do zaznaczania te flamastry mają zmywalny tusz. Dzięki zastosowaniu pigmentów o innym składzie bez problemu można nimi pisać i rysować po najczęściej spotykanych w salach wykładowych, konferencyjnych czy w szkolnych klasach tablicach suchościeralnych typu whiteboard.  Pisaki posiadają okrągłą, dość grubą końcówkę i występują w wielu kolorach. W naszym sklepie internetowym oferujemy przede wszystkim pojedyncze mazaki do tablic suchościeralnych o białej obudowie, wręcz stworzonej do nanoszenia nadruków. Pisaki z logo Państwa firmy położone w sali konferencyjnej będą stanowiły tani, a zarazem niezwykle skuteczny nośnik reklamowy.

Mazaki kredowe do szkła

Właściciele sklepów spożywczych, cukierni, lokali gastronomicznych oraz wszystkich punktów usługowo-handlowych powinni zwrócić uwagę na mazaki kredowe. Są to flamastry przeznaczone do pisania oraz rysowania po szkle i innych powierzchniach nieporowatych. Dzięki specjalnemu tuszowi opartemu na bazie kredy i wody są łatwo zmywalne – wystarczy użyć wilgotnej ściereczki, a naniesiony malunek szybko zniknie. Warto je wykorzystać zwłaszcza do ozdobienia witryny sklepowej. Z uwagi na to, że mazaki kredowe nie są tak znane, jak np. pisaki do tablic suchościeralnych, kolorowe flamastry do rysowania czy markery do zaznaczania, będą stanowiły naprawdę ciekawy, przykuwający uwagę gadżet reklamowy.