Bidony reklamowe

Pokazano 1-24 z 91 pozycji

Bidony reklamowe z nadrukiem

Bidony na wodę są niezbędne, aby zapewnić sobie nawodnienie podczas jazdy na rowerze, spacerowania i zwiedzania. Picie dużej ilości płynów ma kluczowe znaczenie, niezależnie od tego, czy jeździsz w słoneczne niedzielne popołudnie, czy trenujesz do triathlonu. Nasz sklep internetowy oferuje lekkie bidony na wodę z możliwością umieszczenia logo Twojej firmy. 

Bidon z logo

Bidony pomogą Ci utrzymać nawodnienie, a niektóre są zaprojektowane specjalnie do mieszania napojów dla sportowców. Od klasycznych, miękkich modeli sportowych po opcje z izolowaną technologią utrzymujące temperaturę. W ofercie dostępne są  bidony ze stali nierdzewnej lub tritanu,  w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Bidon może stanowić idealny upominek dla miłośnika sportu i sprawdzić się jako gadżet reklamowy dla Twojej firmy.

Bidony dla firm

Bidony z nadrukiem reklamowym zostaną docenione nie tylko przez miłośników wycieczek rowerowych. Ucieszą każdego pasjonata sportu, niezależnie od uprawianej przez niego dyscypliny. Ten rodzaj gadżetów reklamowych jest polecany szczególnie tym firmom, które związane są z tematyką sportową, ponieważ posiadanie ich często samo w sobie stanowi dla klienta motywację do pójścia na trening czy na siłownię. Przewagą bidonów nad zwykłymi, plastikowymi butelkami jest ich wykonanie. Zostały one wyprodukowane z trwałego materiału, odpornego na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Bidony będą doskonałym prezentem dla każdego zwolennika zdrowego trybu życia, przypominającym mu o regularnym i systematycznym nawadnianiu swojego organizmu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ogromny wybór bidonów reklamowych zarówno plastikowych jaki i aluminiowych, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Na każdym z nich możemy umieścić logo Państwa firmy jedną z dostępnych technik nadruku.