Torby papierowe

Pokazano 1-24 z 44 pozycji

Torby papierowe dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane zostały z papieru wysokiej klasy o odpowiedniej gramaturze i biodegradowalności, dzięki czemu są trwałe i zarazem przyjazne środowisku. W ofercie posiadamy reklamowe torby papierowe w różnych rozmiarach, o minimalistycznym designie co sprawia, że są uniwersalne i nadają się dla każdego rodzaju działalności, a także mogą być zdobione w dowolny sposób za pomocą nadruku reklamowego. Z pomocą naszych toreb będą Państwo mogli opakować inne gadżety reklamowe i w formie prezentu wręczyć klientom podczas targów, szkoleń oraz innych akcji promocyjnych.

Osoby odpowiedzialne za marketing danej firmy z największą starannością starają się zapewnić dobrą reklamę. Do tego celu używa się wszelkiego typu gadżetów. Asortyment gadżetów reklamowych jest ogromny, jednak w wielu przypadkach warto postawić na produkty, których klienci używają każdego dnia. Skuteczną reklamą sklepów spożywczych i nie tylko mogą być papierowe torby reklamowe.

Torby papierowe z logo posiadają dużą powierzchnię, na której można umieścić reklamę lub logo danej marki. Oprócz tego papierowa torba jest bardziej przyjazna środowisku niż ta wykonana z plastiku. 

Papierowe torby reklamowe

Świadomy wybór gadżetów ekologicznych jest naprawdę ważny, ponieważ wiele klientów darzy większą sympatią firmy, które wspierają działania proekologiczne. Świadomość społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska wpływa również na zachowania i wybory konsumentów. Każdego dnia musimy starać się wytwarzać jak najmniej odpadów. Szczególnym problemem są wszelkiego rodzaju opakowania foliowe i jednorazowe plastikowe torby, z których wiele osób nadal korzysta pomimo opłat recyklingowych. Niewielka zmiana naszych przyzwyczajeń może doprowadzić do ograniczenia regularnego użytkowania toreb wykonanych z plastiku. Dla natury najlepsze są  opakowania ekologiczne, które są przyjazne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska. Szacuje się, że rozkład przeciętnej plastikowej torby zajmuje średnio od 15 do 1000 lat, ponieważ jest to zależne od środowiska. Jednorazowe plastikowe torby utknęły na typowych wysypiskach śmieci od dekad a nawet stuleci, jednocześnie zwiększając ilość odpadów i przyczyniając się do obniżenia standardów środowiskowych. Dla porównania, papierowa torba  rozkłada się 2-3 miesiące. Można ją również poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać. Jeśli jest uszkodzona lub nie jest już potrzebna, można ją wyrzucić do tekturowego lub papierowego kosza na śmieci. W ten sposób można z niej wyprodukować coś innego.

Torby papierowe z nadrukiem

Jak widać, torby papierowe z logo to niemal same zalety. Torby papierowe z nadrukiem obecnie są dostępne niemal w każdym sklepie. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, dzięki czemu są dostępne różne rozmiary toreb. Każda z nich może na sobie posiadać dowolną grafikę. Warto zadbać o to, aby projekt, który będzie się znajdował na torbie papierowej był wykonany starannie. Wiele osób decyduje się na pomoc profesjonalnego grafika, aby logo było w pełni unikalne.

Torby papierowe z logo

Torby z papieru znajdują szerokie zastosowanie w marketingu. Są świetne do przekazywania treści reklamowych. Tego typu torby są znacznie bardziej eleganckie i stylowe niż plastikowe, przez co mają większy wpływ na reputację marki oraz odpowiedzialność i dbałość o środowisko naturalne. Handlowcy mogą do takich toreb dołączyć swoje dane kontaktowe. Materiały promocyjne mogą być rozdawane w torbach papierowych podczas różnego rodzaju konferencji branżowych, targów czy konferencji. Produkty są dostępne w zamówieniach po kilkaset, a nawet kilka tysięcy sztuk. Jest to zależne od potrzeb danego klienta składającego zamówienie.