Torby Reklamowe

Pokazano 1-24 z 3336 pozycji

Klienci uwielbiają dostawać w prezencie niewielkie upominki od firm. Potwierdzają to liczne badania rynkowe oraz... nasze wieloletnie doświadczenie. My natomiast wiemy, co zrobić, żeby zapunktować u obecnych oraz przyszłych nabywców i użytkowników. Firmy - korporacje oraz niewielkie przedsiębiorstwa, które chcą zrobić dobre wrażenie, powinny rozejrzeć się za gadżetami reklamowymi takimi, jak nasze: praktycznymi i estetycznymi jednocześnie. Wśród naszych niekwestionowanych faworytów w walce o sympatię klientów znajdują się torby reklamowe z nadrukiem. Występują w wielu wariantach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do planowanej kampanii czy akcji promocyjnej.  

Bawełniany gadżet na prezent

Torby reklamowe z nadrukiem to jeden z wiodących trendów w przypadku gadżetów biznesowych. Obecnie marki najchętniej sięgają po te, które wykonane są z ekologicznych materiałów i które pokazują zaangażowanie i troskę firmy oraz jej pracowników o środowisko. Nasze gadżety reklamowe są zawsze na czasie, dlatego eko akcesoriów nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Oferujemy wybór toreb z naturalnego materiału, czyli bawełny, które można ze sobą zabrać na zakupy, wycieczkę oraz do pracy.  

Gadżety wielokrotnego użytku z bawełny posiadają także dużą powierzchnię reklamową, dzięki czemu są świetnym narzędziem promocyjnym. Na życzenie naszych klientów na bawełnę nanosimy dowolny nadruk nawiązujący do profilu firmy lub produktów wraz z logo. Ze względu na swoje gabaryty torba może stać się nie tylko nośnikiem logo czy hasła reklamowego, ale i przyciągającej wzrok i charakterystycznej grafiki.  

Uniwersalne upominki

Polecane przez nas bawełniane torby z nadrukiem można wykorzystać na różne sposoby i rozdawać je na targach branżowych, różnego typu eventach, z okazji jubileuszu lub okrągłych urodzin firmy albo spontanicznie w trakcie akcji promocyjnej w galerii handlowej lub letniego spotkania z klientami przy nadmorskim deptaku. Upominki w postaci bawełnianej torby z nadrukiem pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, która promuje się w sposób świadomy, wykorzystując do tego materiały przyjazne środowisku. Konsumenci przywiązują coraz większą wagę do jakości gadżetów reklamowych i z pewnością docenią starania marki, która nie idzie na skróty.  

Oprócz toreb bawełnianych naszym klientom poszukującym wyjątkowych upominków polecamy także nasze worki-plecaki. Są równie praktyczne, a przy tym stanowią kolejny modny i praktyczny gadżet, który może nam towarzyszyć na wycieczce rowerowej czy pieszej wędrówki po parku. Plecaki bawełniane z nadrukiem i logo firmy są pojemne i można w nich zmieścić sprawunki, dzięki czemu świetnie zastąpią jednorazówki. 

Na laptopa i dokumenty

Klientom poszukującym gadżetów reklamowych o nieco bardziej reprezentacyjnym charakterze, które można wręczyć np. po zakończonym spotkaniu biznesowym, musimy zwrócić uwagę na nasze torby i plecaki na laptopa oraz pokrowce na urządzenia elektroniczne i dokumenty. Elegancki gadżet może być początkiem długiej i owocnej współpracy i pracować na wizerunek rzetelnej firmy. 

Niespodzianka z nadrukiem na sportowo

Torby z nadrukiem to niezwykle skuteczny, ale i uniwersalny gadżet reklamowy. Nasi klienci mogą zamówić u nas nie tylko bawełniane i eleganckie modele, ale i takie, które klienci zabiorą ze sobą prosto na trening do siłowni. To kolejny rodzaj toreb z nadrukiem dla firm, które chcą pokazać, że wspierają zdrowy styl życia. Sportowy gadżet na strój do ćwiczeń i ręcznik to świetny sposób nie tylko na ekspozycję logo, ale i zaakcentowanie wartości, które podziela firma oraz jej pracownicy.  

Nasze propozycje na promowanie biznesu przy użyciu tego gadżetu reklamowego na tym się jednak nie kończą. Przedsiębiorstwa, które nie boją się nietypowych akcji promocyjnych, mogą zaopatrzyć się u nas w torby plażowe z nadrukiem, stylowe bawełniane worki marynarskie czy... ekologiczne worki do segregacji śmieci. Przed zakupem upominku biznesowego warto się zastanowić, na jaki efekt liczymy i co chcemy w ten sposób przekazać jako firma.