Kosze piknikowe

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Kosze piknikowe to obowiązkowy element spotkań towarzyskich w plenerze. Solidne i pojemne, pomieszczą wszystko, co niezbędne do zorganizowania prawdziwej biesiady na łonie natury.

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy eleganckie kosze wiklinowe, a także poręczne torby i plecaki, które pomieszczą ulubione przekąski, koc piknikowy oraz inne niezbędne akcesoria. Wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponadto kosze zostały wyposażone w elementy zastawy, umożliwiające zorganizowanie eleganckiego spotkania na świeżym powietrzu dla czterech osób. Kosze piknikowe z powodzeniem można wykorzystać jako gadżety reklamowe. Ta kategoria jest również zbiorem niebanalnych i ciekawych prezentów dla pracowników oraz klientów. Nadruk reklamowy z logo może zostać wykonany zarówno na samym koszu jak i poszczególnych elementach wchodzących w skład wyposażenia, tj. sztućcach i talerzach.

Szanowni Klienci w trosce o wysoki standard świadczonych przez nas usług serwis Globalgift.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszego sklepu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności oraz cookies.