Długopisy Metalowe

Pokazano 1-24 z 385 pozycji

Jeśli szukasz trwałych i praktycznych gadżetów reklamowych z grawerem, które przydadzą się obdarowanym klientom, to świetnie się składa. W naszym sklepie oferujemy długopisy metalowe wykonane z solidnych materiałów. Wszystkie z nich są niezwykle przydatne, dzięki czemu klienci będą mogli korzystać z nich na co dzień, a co za tym idzie jeszcze lepiej zapamiętać logo i nazwę firmy, od której je otrzymali.

Długopisy reklamowe metalowe – zalety

Akcesoria te, są nie tylko wytrzymałe, ale również eleganckie i niezobowiązujące. Obdarowany klient otrzymując długopis z logo po podpisaniu umowy albo na zakończenie rozmowy nie czuje, że wciśnięto mu gadżet reklamowy. Wręcz przeciwnie, zazwyczaj jest zadowolony, ponieważ otrzymał przydatne narzędzie, które z pewnością wykorzysta w pracy lub w domu, np. podczas robienia notatek lub rozwiązywania krzyżówki czy sudoku.

Mimo tego, że te akcesoria papiernicze mają niewielką powierzchnię to jest ona wystarczająca, aby zmieścić na niej logo lub nazwę promowanej firmy. Wbrew pozorom, taki niewielki format może być bardzo skuteczny i pozostać w pamięci konsumentów dłużej niż duży baner czy bilboard. Głównie dlatego, że klient będzie używał go znacznie częściej, a co za tym idzie lepiej zapamięta nazwę i logo danej firmy.

Metalowe długopisy z logo – dlaczego warto w nie zainwestować?

Powodów jest wiele, ale tym co wyróżnia je na tle długopisów plastikowych oraz ekologicznych jest trwałość. Metal jest również bardzo elegancki i wygląda luksusowo, dzięki czemu będzie chętnie wykorzystywany na co dzień również przez wysoko postawione osoby.

W naszym sklepie internetowym oferujemy długopisy metalowe z grawerem, które w zależności od modelu mogą różnić się długością, średnicą, ale także rodzajem zastosowanego mechanizmu i kolorem. Taka różnorodność sprawia, że każdy klient znajdzie u nas gadżet jakiego potrzebuje do promocji swojego biznesu. Długopisy reklamowe metalowe dostępne są w wielu różnych kolorach zarówno stonowanych - białym, czarnym oraz srebrnym, jak i mocnych – czerwonym, zielonym, niebieskim, a nawet żółtym.

Jeśli chcesz podarować swoim klientom drobne gadżety reklamowe, a jednocześnie sprawić, aby wyglądały one ekskluzywnie postaw na modele pakowane w ozdobne etui. Dzięki nim długopisy metalowe z grawerem wyglądają elegancko i sprawiają, że klient, który je otrzymuje czuje się wyjątkowo.

Prosty sposób na reklamę

Mimo tego, że w dzisiejszych czasach głównym medium przekazu i promocji jest internet, gadżety reklamowe nie straciły swojej mocy. Prawidłowo dopasowane do rodzaju działalności firmy, a także grupy docelowej mogą być bardzo skuteczne. Co więcej, w odróżnieniu od innych form reklamy, długopisy metalowe są również bardzo tanie. Na naszej stronie internetowej możesz kupić je w zestawach zaczynających się już od 50 sztuk. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma została jeszcze lepiej zapamiętana wybierz tanie długopisy metalowe z grawerem w kolorze zbliżonym do firmowego logo, w ten sposób klienci będą kojarzyć Twoje przedsiębiorstwo nie tylko z nazwy, ale również po kolorach.

Personalizacja jako sposób na pozyskanie klienta

Nie bez powodu zajmujemy się tworzeniem grawerów i nadruków, to właśnie dzięki nim akcesoria piśmiennicze stają się wyjątkowe i sprawiają, że są one chętnie brane przez klientów. Tanie metalowe długopisy z logo to doskonałe gadżety nie tylko dla klientów, ale również dla pracowników firmy. Dzięki nim mogą się oni lepiej utożsamiać z kulturą organizacji, a także dodatkowo promować przedsiębiorstwo wśród rodziny i przyjaciół, a tym samym zyskiwać nowych klientów.

Metalowe długopisy z grawerem to świetna inwestycja dla firm, które szukają sprawdzonych i praktycznych gadżetów reklamowych. Niska cena oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz zawsze mieć je ze sobą i wygodnie rozprowadzać, np. podczas konferencji, targów, a także spotkań biznesowych. Długopisy z grawerem to akcesoria, które zawsze się przydają i z pewnością zostaną wykorzystane przez obdarowane osoby. Wypromuj swoją firmę przy pomocy dostępnych w naszym sklepie gadżetów reklamowych!

Długopisy metalowe z nadrukiem

Niezależnie od tego, jak bardzo rozwija się technika, to stosowanie na co dzień takich akcesoriów jak długopisy szybko nie przeminie - to nimi robimy nie tylko notatki, ale również podpisujemy dokumenty i wypełniamy ważne formularze - dlatego zawsze warto mieć przy sobie długopis. Nie zapomnij uzupełnić swojego firmowego magazynu o te praktyczne gadżety reklamowe! 

Długopisy metalowe 

Długopisy metalowe to nie tylko znacznie bardziej trwały gadżet reklamowy, ale również dużo bardziej elegancki. Długopis z elementami metalowymi prezentuje się znacznie bardziej luksusowo, dlatego doceni go każdy klient oraz kontrahent. Ponadto jest to tak subtelny upominek reklamowy, że na pewno wywoła tylko pozytywne skojarzenia. 

Długopisy metalowe z nadrukiem 

Na metalowym i eleganckim długopisie można wykonać dowolny nadruk. Nieduże logo umieszczone na skuwce nie będzie nachalne, ale mimo to na pewno okaże się skuteczną reklamą naszej firmy - długopisy metalowe ma się praktycznie cały czas pod ręką i korzysta z nich praktycznie codziennie. 

Metalowe długopisy

Te praktyczne akcesoria dostępne są w bardzo różnorodnym wyborze. Mogą różnić się zarówno pod względem swojego designu, koloru oraz wymiarów - dzięki temu możemy swoim klientom i kontrahentom podarować elegancki i unikalny gadżet reklamowy. 

Długopisy reklamowe metalowe 

Długopisy metalowe to szeroki wybór akcesoriów, które mogą różnić się swoją długością, średnicą, rodzajem zastosowanego mechanizmu, a także kolorem. Uniwersalnym wyborem są między innymi długopisy metalowe w kolorze srebrnym, czerwonym czy czarnym. 

Metalowe długopisy z logo

Logo firmy można tak naprawdę umieścić w dowolnym miejscu - zawsze odznacza się ono precyzją wykonania oraz trwałością - dzięki temu będzie czytelne przez długi czas, nawet wtedy, gdy długopisy metalowe będą intensywnie eksploatowane. 

Metalowe długopisy reklamowe  

Długopisy metalowe to uniwersalny pomysł na praktyczny prezent dla klienta czy kontrahenta, a przy tym nigdy nie wywołują one negatywnych skojarzeń. Koniecznie więc trzeba uzupełnić magazyn firmowy w te niezbędne akcesoria.