Długopisy Wielokolorowe


W przedszkolu czy szkole podstawowej, szczególnie wśród młodszych roczników, zwykle były one definicją prestiżu. W końcu, kto za młodu nie chciał mieć długopisów wielokolorowych żelowych, dzięki którym można było tworzyć przejrzyste, czytelne, a zarazem ładnie wyglądające notatki? Niejeden nauczyciel doceniał zeszyt pełen barw, a jednocześnie merytorycznej treści. Jeśli jednak myślisz, że kolorowe długopisy to tylko domena dzieci, to jesteś w grubym błędzie! Również w dorosłym życiu artykuły piśmiennicze tego rodzaju okażą się nieocenione.

Kolorowe długopisy żelowe - do korekt oraz pisania długich i krótkich tekstów

Wielu ludzi myśli pewnie, że w dobie komputeryzacji, korzystanie z artykułów piśmienniczych zanika. To jednak nie do końca prawda. Pomimo tego, że wielu używa PC do tworzenia artykułów, powieści czy korekty tekstów, to jednak nadal jest sporo zwolenników ręcznego pisania. Okazuje się nawet, że czasami warto sięgnąć po kolorowe długopisy żelowe czy dowolne inne. Pisanie w zeszycie czy na kartce pobudza bowiem półkulę mózgu odpowiadającą za myślenie abstrakcyjne i kreatywne. Jeśli więc pracujesz nad swoją powieścią - często sięgaj po zeszyt!

Wielu nauczycieli w szkołach, podczas oceniania prac uczniów, decyduje się na korzystanie z długopisów wielokolorowych do nanoszenia poprawek i notowania uwag. Jest to o wiele czytelniejsze dla ucznia, który zapewne pracę swoją napisał za pomocą niebieskiego lub czarnego wkładu. Kolorowe długopisy (na przykład z żelowym wkładem) są więc nieocenioną pomocą dla każdego nauczyciela, a także korektorów i redaktorów, pracujących między innymi w wydawnictwach i gazetach.

Długopisy wielokolorowe żelowe - zalety z ich korzystania

Dzięki tej wersji wkładu, barwa podczas pisania jest żywsza, a tym samym atrakcyjnie prezentuje się na kartce. Co więcej, korzystając z żelowych modeli, kreska jest grubsza i bardziej wyrazista. Świetnie nadają się między innymi do tworzenia map myśli czy podkreślenia w notatkach najważniejszych punktów z lekcji czy wykładu - to bardzo pomaga w późniejszej nauce!

Żelowy wykład ma tę zaletę, że bardzo lekko się nim pisze, a więc ręka mniej się męczy, nawet podczas wyjątkowo długiego wykładu, na którym trzeba dużo notować. W zasadzie jedyną wadą korzystania z tego rodzaju artykułów piśmienniczych jest konieczność chwilowego odczekania do momentu aż tusz zaschnie na kartce, w innym przypadku mogą powstać nieestetyczne plamy. Efekt ten jednak mogą wykorzystać artyści, którzy używają żelowych długopisów wielokolorowych nie tylko do pisania, ale także do... tworzenia obrazów! Delikatne rozmazanie żelowego wkładu może nadać na przykład obiektom efektu cienia czy mgły.

Długopis wielokolorowy – wiele barw w jednym!

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi klasyczne i żelowe długopisy kolorowe, które zawierają więcej niż jedną barwę. Oznacza to, że w jednym artykule masz kilka wkładów, które do woli możesz zmieniać według potrzeb za pomocą jednego przycisku. Nie kupuj więc wielu akcesoriów piśmienniczych, miej wiele z nich w jednym. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy podczas notowania muszą szybko zmienić barwę pisania, aby podkreślić daną treść. Dzięki naszym żelowym długopisom wielokolorowym nadasz swoim notatkom nie tylko merytorycznych, ale również i artystycznych walorów! Staną się czytelne, a nauka za ich pomocą na pewno będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Kolorowe długopisy żelowe doskonałe do kaligrafii i rysunku

Uczysz się właśnie pięknego, zdobnego pisania? W takim razie wypróbuj artykuły piśmiennicze, które proponujemy w tej kategorii. Pomimo tego, że kojarzą się one głównie z tworzeniem tekstów i notatek, to jednak wielu artystów z powodzeniem może je wykorzystać do tworzenia pięknych rysunków. Dzięki grubej i wyrazistej kresce, a zarazem żywym barwom, obrazy powstające za pomocą naszych akcesoriów, z całą pewnością nabiorą wysokich walorów estetycznych. Kiedy jeszcze możesz wykorzystać nasze artykuły?

Zrezygnuj z wzorzystych papierów prezentowych do pakowania upominków, czy to świątecznych, urodzinowych, czy jeszcze na inną okazję. Decydując się na papier o jednolitej barwie, a jednocześnie korzystając z naszych żelowych długopisów wielokolorowych, możesz rozwinąć skrzydła swojej kreatywności i spersonalizować pakunek pod osobę, którą nim obdarujesz! Życzenia napisane za pomocą naszych akcesoriów na kartce świątecznej czy wspomnianym już upominku, z całą pewnością wywołają szeroki uśmiech, w końcu niemalże każdy z nas lubi ładne rzeczy!

Sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego – globalgift.pl

W ramach naszej działalności dostarczamy artykuły upominkowe i piśmiennicze dla firm, które doskonale sprawdzą się zarówno dla pracowników, jak i jako miły upominek podczas targów dla przyszłych potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. Dzięki nam dosłownie zapiszesz się w ich pamięci! Nie czekaj więc dłużej, zdecyduj się na zakup artykułów piśmienniczych z naszego sklepu internetowego globalgift.pl.