Zostań z nami :)

Odbierz rabat 5% na pierwsze zamówienie

Kliknij przycisk poniżej, aby odblokować promocję

Katalog

Nazwa
Cena
 • Od
  do
Dodatkowe
Producent
Kolor

Gadżety na Święta 

Wyników: 226

Podkategorie

 • Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, więc postanowiliśmy do naszej oferty gadżetów dla firm włączyć produkty, które świetnie sprawdzą się w tym wyjątkowym okresie. Pluszaki, kubki i termosy z motywem świątecznym, czapki mikołaja a także akcesoria do pakowania prezentów to tylko przykłady gadżetów reklamowych o których firmy nie powinny zapomnieć planując przedświąteczną akcję promocyjną. Za pomocą tych uroczych drobiazgów będą mogli Państwo podziękować pracownikom za rok owocnej współpracy, a także podarować klientowi drobny upominek przy okazji zawierania z nim umowy. Na oferowanych przez nas artykułach promocyjnych możemy wykonać nadruk reklamowy, dzięki któremu nabiorą one indywidualnego charakteru i staną się niepowtarzalne. Gadżetami z tej kategorii naszego sklepu internetowego można również przyozdobić biuro, tak aby każdy odwiedzający firmę mógł poczuć klimat i atmosferę nadchodzących świąt.

 • Walentynki

  Walentynki to idealny moment, aby podarować wyjątkowej osobie drobny prezent, dlatego w naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć gadżetów, które doskonale będą się na tę okazję nadawać. Popularnymi podarunkami w Dzień Zakochanych są kwiaty lub ciasteczka, lecz nimi możemy cieszyć się niestety przez krótki czas. O ile nie prowadzą Państwo kwiaciarni lub nie świadczą usług gastronomicznych, to polecamy zaopatrzyć się w nieco trwalsze gadżety reklamowe, które pozostaną z Państwa klientami na dłużej. Przygotowaliśmy ofertę antystresów, długopisów, breloków oraz maskotek. Wśród dostępnych artykułów dominuje motyw serca, który bez wątpienia budzi skojarzenia z tym wyjątkowym dniem. Gadżety reklamowe z niniejszej kolekcji mogą Państwo nabyć po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Ozdobione nadrukiem reklamowym będą stanowić urocze artykuły promocyjne z okazji Walentynek.

 • Wielkanoc

  Wielkanoc to doskonały czas, aby okazać pracownikom oraz stałym klientom, że są fundamentalną częścią naszej firmy i podarować im prezent w postaci gadżetów reklamowych ze świątecznym motywem. Te najlepsze znajdą Państwo oczywiście w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Gadżety na Święta


Gadżety na Święta to kolekcja artykułów reklamowych dostosowanych tematycznie do różnych okoliczności. Przygotowaliśmy ofertę gadżetów na każdą okazję: Boże Narodzenie, Wielkanoc oraz Walentynki. Wszelkie święta są doskonałą okazją do wręczenia klientom oraz pracownikom drobnych prezentów i okazania im, że są istotną częścią firmy. Warto mieć na uwadze, że najlepsze przedsiębiorstwa, które opanowały do perfekcji sztukę reklamy, nie stosują tych samych artykułów promocyjnych przez cały rok, lecz dostosowują je do okazji. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są w pełni zgodne z tematyką danych świąt, a ponadto oferowane są po bardzo atrakcyjnych cenach. Mogą więc Państwo porzucić obawy, że częsta zmiana gadżetów znacznie uszczupli firmowy budżet. Na wszystkich przedmiotach możemy wykonać nadruk reklamowy. Podarowanie takiego prezentu jest świetnym sposobem na zjednanie pracowników i zbudowanie długotrwałych relacji z klientami. Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, kiedy, kiedy wszyscy darzymy się pozytywnymi emocjami, dlatego przekazy reklamowe są odbierane wtedy pozytywniej niż w pozostałe dni w roku. Zobacz produkty wg. okazji:

 • Boże Narodzenie
 • Wielkanoc
 • Walentynki