Nietypowe Długopisy

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Trudno byłoby znaleźć osobę, która choć raz w życiu nie korzystałaby z długopisu reklamowego. Artykuły piśmiennicze od wielu lat stanowią jeden z najbardziej popularnych gadżetów wykorzystywanych przed przedsiębiorców do promocji firmy i budowania jej pozytywnego wizerunku wśród konsumentów. Jak jednak w morzu tych wszystkich akcesoriów klient ma znaleźć ten jeden, wyjątkowy, Wasz? Musicie Państwo postawić na długopisy reklamowe o nietypowych kształtach!

Długopis w kształcie szminki lub strzykawki – warto?

Podstawową zasadą wszystkich strategii marketingowych jest unikalność tworzonej koncepcji. potoku informacji, które zalewają konsumentów każdego dnia, wyłącznie reklama nietypowa ma szansę zwrócić uwagę odbiorcy. Jednak nie warto też przesadzać w drugą stronę - jeśli klient czy partner biznesowy otrzyma coś, co nie będzie mu do niczego przydatne, po prostu o tym zapomni. Dlatego też długopisy o zaskakujących formach, np. w kształcie szminki albo te wyposażone w dodatkowe funkcje typu lampka i uchwyt na telefon, mogą stanowić idealny gadżet reklamowy. Są oryginalne, więc nie zginą w tłumie podobnych sobie akcesoriów, a zarazem praktyczne, zatem chętnie będą wykorzystywane przez osobę obdarowaną.

Nietypowy długopis o ciekawym kształcie jako nośnik reklamowy – zalety

Zastanawialiście się kiedyś Państwo, w czym tkwi sekret nietypowych artykułów piśmienniczych, że są one tak chętnie wybierane przed przedsiębiorców do celów marketingowych? Wśród ich zalet można wymienić:

Skuteczność - nadrukowane na obudowie długopisu w kształcie szminki logo przy każdym użyciu mimowolnie oddziałuje na podświadomość konsumenta, tworząc trwałe więzi z marką, co ma realny wpływ na późniejsze decyzje zakupowe.

Uniwersalność - mogą być wykorzystane do reklamy dowolnej branży.

Funkcjonalność - używane są na co dzień przez wszystkich, więc każdy chętnie przyjmuje je w prezencie.

Praktyczność - sprawdzają się w rozmaitych okolicznościach: przy podpisywaniu umów, w czasie szkoleń i konferencji itp.

Niska cena – wykonanie spersonalizowanych akcesoriów o zabawnym kształcie szminki czy strzykawki kosztuje obecnie niewiele, tak więc każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na taką formę promocji.

Oryginalność - nietypowy nośnik reklamowy będzie się wyróżniał wśród innych przedmiotów!

Nietypowe długopisy o oryginalnych kształtach - wyróżnijcie się na tle konkurencji

Konsumenci mają dość pospolitych rozwiązań, dlatego też by gadżet reklamowy zwrócił ich uwagę, musi być nieszablonowy. Nietypowy długopis w kształcie szminki czy z wbudowaną lampką LED z nadrukowanym na obudowie logo Państwa firmy idealnie wpisuje się w tę kategorię. Zabawny, odznaczający się pod względem designu lub wyprodukowany z ekologicznych materiałów artykuł zapisze się w pamięci osoby obdarowanej na dłużej i prawdopodobnie będzie chętniej przez nią używany na co dzień. A zatem kolorowa szminka z wkładem piszącym lub bambusowy długopis z końcówką do ekranów dotykowych pomoże budować pozytywne skojarzenia i trwałe więzi z marką. Proste, tanie, ale zarazem skuteczne rozwiązanie promocyjne – to właśnie możecie Państwo zyskać decydując się na wykorzystanie nietypowych artykułów piśmienniczych z logo firmy jako gadżetów reklamowych!

Szminka, strzykawka, podświetlane logo - nietypowe długopisy reklamowe od globalgift.pl

Dużą popularnością wśród klientów globalgift.pl cieszą się zwłaszcza nietypowe artykuły piśmiennicze o fantazyjnych kształtach - np. te wyglądające jak szminka czy strzykawka - lub łączące w sobie kilka różnych funkcji. Nic zresztą dziwnego, w końcu jest to tani, a zarazem niezwykle efektywny sposób promocji firmy, pozwalający na pozyskanie sympatii konsumentów, a także zwiększenie świadomości marki wśród społeczeństwa. Szminka, strzykawka czy artykuł 2w1 umożliwiający nie tylko pisanie, ale też  rysowanie po ekranach tabletów oraz smartfonów - w globalgift.pl każdy znajdzie nietypowy gadżet reklamowy, który doskonale wpisze się w profil prowadzonej działalności biznesowej. 

 • W naszej ofercie dostępne są m.in. wykonane z bambusu, plastiku lub aluminium długopisy reklamowe:
 • wciskane;
 • przekręcane;
 • rozkładane;
 • na sprężynce;
 • w kształcie szminki, kwiatka, tubki kleju i strzykawki;
 • z pluszowymi elementami;
 • z końcówką w kształcie dłoni;
 • ze spinnerem;
 • z magnesami;
 • z powłoką antybakteryjną;
 • z rysikiem ABS do ekranów dotykowych i latarką;
 • posiadające uchwyt na telefon;
 • mające wbudowaną lampkę podświetlającą logo.

Długopis w kształcie szminki z logo firmy

W globalgift.pl zajmujemy się nie tylko dostarczaniem nietypowych gadżetów reklamowych, ale również wykonywaniem na ich powierzchni nadruków oraz grawerów. Na obudowie długopisu w kształcie szminki czy strzykawki naniesiemy logo Państwa firmy, slogan czy inny dowolnie wybrany przekaz marketingowy, który zmieni zwykły przedmiot w skuteczne narzędzie promocyjne. Nadruki wykonujemy zazwyczaj gwarantującą wysoką odporność na ścieranie metodą tampodruku, do grawerowania wykorzystujemy natomiast nowoczesny laser Co2 i YAG. Szminka z cytatem, strzykawka z godzinami otwarcia placówki medycznej – chętnie podejmiemy się realizacji nawet najbardziej nietypowego zlecenia!