Notatniki i notesy

Pokazano 1-24 z 705 pozycji

Notatniki i notesy to przedmioty przydatne nie tylko w pracy biurowej. Znajdą zastosowanie w każdej branży, przy zapisywaniu ważnych terminów czy sporządzaniu różnych zapisków. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele różnorodnych modeli notesów i notatników, tak aby każdy z Państwa mógł zakupić odpowiedni, dostosowany do wizerunku i charakteru firmy. Duża rozpiętość cenowa oferty pozwala na wybór artykułów promocyjnych w zależności od budżetu jakim dysponuje Państwa firma. Posiadamy zarówno eleganckie notesy ekonomiczne oraz ekskluzywne, znanych marek jak np. Moleskine. Niezależnie od tego na jaki model Państwo postawią, każdy będzie doskonałym pomysłem na gadżet reklamowy. Ich dodatkową zaletą jest duża powierzchnia dostępna pod zdobienie nadrukiem. Podarowanie pracownikom notesu lub notatnika z logo, przyczyni się do zwiększenia ich motywacji i zadowolenia z pracy. Nie warto więc zwlekać z podjęciem decyzji i już teraz wybrać oraz zamówić artykuły reklamowe w odpowiedniej ilości.

Notesy i notatniki reklamowe

- warto je mieć

Odpowiednie wyposażenie biura to nie tylko sprzęt, ale i akcesoria. Nieodzowne w tego typu pracy są chociażby notesy i notatniki. Sprawdzą się do sporządzania notatek, zapisywania ważnych terminów, dat i zadań. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, klasyczny notes to najlepsze miejsce do sporządzania różnego rodzaju zapisków. Powszechność wykorzystania notatników sprawia, że jest to też doskonały gadżet reklamowy.

Notatniki reklamowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele modeli notesów i notatników, o różnorodnym designie i cenie. Dzięki dużej powierzchni na okładce takie notatniki mogą stanowić niezwykle praktyczny gadżet reklamowy. Na okładce można zamieścić zarówno logo, jak i hasło reklamowe lub motto firmy.

Praktyczne gadżety reklamowe sprawdzają się najlepiej, gdy są wykorzystywane na co dzień. Dzięki temu nie tylko sprawiają, że nazwa i logo firmy zapada w pamięć obecnym klientom, ale także powala zwiększać rozpoznawalność marki u potencjalnych klientów. W zależności od grupy docelowej i budżetu możecie Państwo wybrać wśród ekonomicznych notatników, klasycznych i markowych modeli.

Notesy z nadrukiem

Notes z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy, ale też ciekawy sposób by dodatkowo zmotywować pracowników. Taki gadżet może być fajnym pomysłem na przywitanie nowego pracownika w firmie lub uczczenie kolejnej rocznicy jego pracy. Może być to notatnik reklamowy z logo firmy, a dla pracowników ze szczególnie długim stażem lub na wysokich stanowiskach dodatkowo spersonalizowany o jego imię lub imię i nazwisko.

Notesy firmowe

Notesy reklamowe z logi firmy to reprezentacyjny i praktyczny gadżet reklamowy. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo różnorodne produkty: zarówno klasyczne, budżetowe, jak i te prestiżowych marek, takich jak Moleskine. Oferujemy tradycyjne notatniki w skórzanej obwolucie, jak również ekologiczne egzemplarze z makulaturowego papieru, w obwolucie z papieru kraftowego. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo notatniki na gumkę, z dołączonym długopisem oraz takie z wymiennymi wkładami.