Zostań z nami :)

Odbierz rabat 5% na pierwsze zamówienie

Kliknij przycisk poniżej, aby odblokować promocję

Katalog

Nazwa
Cena
 • Od
  do
Dodatkowe
Producent
Kolor

Główna 

Wyników: 28008

Podkategorie

 • Piśmiennictwo

  Właściciel firm często zastanawiają się, czy warto inwestować w gadżety reklamowe, takie jak artykuły do pisania. My nie mamy wątpliwości, że taki rodzaj marketingu przynosi znakomite efekty. To nienachalna forma promocji, która zwiększa rozpoznawalność marki i budzi pozytywne skojarzenia. Artykuły piśmiennicze z logo lub grawerem nie podzielą też losu ulotki wyrzuconej do kosza. Zamiast tego będą towarzyszyły Twoim klientom i współpracownikom w trakcie sporządzania dokumentów lub listy na zakupy. To gadżet, który nigdy nie wychodzi z mody i na który zawsze będzie zapotrzebowanie.

  Artykuły piśmiennicze z logo

  Gadżety do pisania to jedna z popularniejszych metod na zaskarbienie sobie sympatii przez firmy i ugruntowanie swojej pozycji na rynku. Małe rzeczy i niepozorne gesty, takie jak obdarowanie klienta przyborem biurowym z logo, mogą się pozytywnie przełożyć na budowanie długofalowych relacji i potęgować poczucie przywiązania do konkretnej marki. Żeby jednak ta metoda marketingowa przyniosła zamierzony efekt, do wyboru upominku promocyjnego powinniśmy podejść z głową. Ołówek czy flamaster muszą pasować do profilu firmy i stanowić zgrany duet z produktem czy usługą, które promują. 

  Ekologiczne przybory z bambusa i kartonu

  W naszej ofercie znajdziecie dziesiątki pomysłów na piśmienniczy gadżet reklamowy. Zastanów się, jakie są wyznaczniki Twojej firmy i wybierz produkt, który idealnie odda ducha i atmosferę Twojego biznesu. Zajmujesz się produkcją ekologicznych wyrobów spożywczych lub tworzeniem koszulek z eko bawełny? Pomyśl o gadżetach z Twoim logo wykonanych z bambusa bądź recyklingowych materiałów. Ekologiczne przybory reklamowe, których szeroki wybór znalazł się w naszej ofercie, to świetny sposób na prosty gadżet z przesłaniem. Pokaż, że zielone wartości nie są Ci obce i obdaruj klientów oraz współpracowników artykułami piśmienniczymi z korka, kartonu z odzysku czy słomy pszenicznej. Subtelnie naniesiono logo wraz z nazwą Twojej firmy będzie wszystkim przypominało o tym, że prowadzisz firmę z misją. 

  Zrób ukłon w stronę klienta i podaruj mu eleganckie etui 

  Jeśli natomiast działasz w branży, która wymaga nieco większej powagi i w której profesjonalny wizerunek jest w cenie, polecamy Ci nasze artykuły piśmiennicze z logo w wersji eleganckiej. Stylowe długopisy oraz pióra wieczne opakowane w gustowne pudełko lub etui to gadżet reklamowy, o którym powinieneś pomyśleć w trakcie planowania działań marketingowych. Starannie dobrane upominki z logo firmy będą Twoją najlepszą wizytówką. 

  Nie zapomnij o gadżetach reklamowych dla najmłodszych!

  W naszej ofercie znalazły się także artykuły reklamowe do pisania oraz rysowania, którymi można obdarować klientów z dziećmi. W ten prosty sposób zaskarbisz sobie sympatię szerokiego grona odbiorców i wyrobisz sobie wizerunek marki przyjaznej maluchom. Znajdziesz u nas pomysłowe i kreatywne zestawy do kolorowana i rysowania, na które naniesiemy Twoje logo. Dorośli z pewnością docenią Twój gest i tym chętniej skorzystają z Twojej oferty. 

  Artykuły reklamowe w wersji nowoczesnej

  Gadżety reklamowe do pisania mogą także występować w uwspółcześnionej wersji. Przedstawiciele biznesów związanych z nowymi technologiami czy branżą kreatywną zamiast tradycyjnego przyboru biurowego z grawerem mogą zawsze wybrać modne i praktyczne touch peny do ekranów dotykowych. 

  Niespodzianka z logo, która zawsze będzie na czasie

  Biurowe upominki biznesowe to uniwersalny gadżet reklamowy, który może zdziałać wiele dobrego. Korzystamy z nich na co dzień - artykuły tego typu towarzyszą nam w trakcie spotkań, tworzenia notatek w skoroszycie, planowania spotkań w kalendarzu czy zakreślania ważnych informacji w brulionie. Wymiar praktyczny spotyka się więc tutaj z korzyścią czysto marketingową o dużej skuteczności. Z doświadczenia wiemy, że niewielki podarek w postaci artykułów do pisania z logo marki, jest mile widziany wśród klientów. Za najchętniej przyjmowane artykuły reklamowe uważa się właśnie takie, które mogą nam się do czegoś przysłużyć.  

 • Torby Reklamowe

  Klienci uwielbiają dostawać w prezencie niewielkie upominki od firm. Potwierdzają to liczne badania rynkowe oraz... nasze wieloletnie doświadczenie. My natomiast wiemy, co zrobić, żeby zapunktować u obecnych oraz przyszłych nabywców i użytkowników. Firmy - korporacje oraz niewielkie przedsiębiorstwa, które chcą zrobić dobre wrażenie, powinny rozejrzeć się za gadżetami reklamowymi takimi, jak nasze: praktycznymi i estetycznymi jednocześnie. Wśród naszych niekwestionowanych faworytów w walce o sympatię klientów znajdują się torby reklamowe z nadrukiem. Występują w wielu wariantach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do planowanej kampanii czy akcji promocyjnej.  

  Bawełniany gadżet na prezent

  Torby reklamowe z nadrukiem to jeden z wiodących trendów w przypadku gadżetów biznesowych. Obecnie marki najchętniej sięgają po te, które wykonane są z ekologicznych materiałów i które pokazują zaangażowanie i troskę firmy oraz jej pracowników o środowisko. Nasze gadżety reklamowe są zawsze na czasie, dlatego eko akcesoriów nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Oferujemy wybór toreb z naturalnego materiału, czyli bawełny, które można ze sobą zabrać na zakupy, wycieczkę oraz do pracy.  

  Gadżety wielokrotnego użytku z bawełny posiadają także dużą powierzchnię reklamową, dzięki czemu są świetnym narzędziem promocyjnym. Na życzenie naszych klientów na bawełnę nanosimy dowolny nadruk nawiązujący do profilu firmy lub produktów wraz z logo. Ze względu na swoje gabaryty torba może stać się nie tylko nośnikiem logo czy hasła reklamowego, ale i przyciągającej wzrok i charakterystycznej grafiki.  

  Uniwersalne upominki

  Polecane przez nas bawełniane torby z nadrukiem można wykorzystać na różne sposoby i rozdawać je na targach branżowych, różnego typu eventach, z okazji jubileuszu lub okrągłych urodzin firmy albo spontanicznie w trakcie akcji promocyjnej w galerii handlowej lub letniego spotkania z klientami przy nadmorskim deptaku. Upominki w postaci bawełnianej torby z nadrukiem pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, która promuje się w sposób świadomy, wykorzystując do tego materiały przyjazne środowisku. Konsumenci przywiązują coraz większą wagę do jakości gadżetów reklamowych i z pewnością docenią starania marki, która nie idzie na skróty.  

  Oprócz toreb bawełnianych naszym klientom poszukującym wyjątkowych upominków polecamy także nasze worki-plecaki. Są równie praktyczne, a przy tym stanowią kolejny modny i praktyczny gadżet, który może nam towarzyszyć na wycieczce rowerowej czy pieszej wędrówki po parku. Plecaki bawełniane z nadrukiem i logo firmy są pojemne i można w nich zmieścić sprawunki, dzięki czemu świetnie zastąpią jednorazówki. 

  Na laptopa i dokumenty

  Klientom poszukującym gadżetów reklamowych o nieco bardziej reprezentacyjnym charakterze, które można wręczyć np. po zakończonym spotkaniu biznesowym, musimy zwrócić uwagę na nasze torby i plecaki na laptopa oraz pokrowce na urządzenia elektroniczne i dokumenty. Elegancki gadżet może być początkiem długiej i owocnej współpracy i pracować na wizerunek rzetelnej firmy. 

  Niespodzianka z nadrukiem na sportowo

  Torby z nadrukiem to niezwykle skuteczny, ale i uniwersalny gadżet reklamowy. Nasi klienci mogą zamówić u nas nie tylko bawełniane i eleganckie modele, ale i takie, które klienci zabiorą ze sobą prosto na trening do siłowni. To kolejny rodzaj toreb z nadrukiem dla firm, które chcą pokazać, że wspierają zdrowy styl życia. Sportowy gadżet na strój do ćwiczeń i ręcznik to świetny sposób nie tylko na ekspozycję logo, ale i zaakcentowanie wartości, które podziela firma oraz jej pracownicy.  

  Nasze propozycje na promowanie biznesu przy użyciu tego gadżetu reklamowego na tym się jednak nie kończą. Przedsiębiorstwa, które nie boją się nietypowych akcji promocyjnych, mogą zaopatrzyć się u nas w torby plażowe z nadrukiem, stylowe bawełniane worki marynarskie czy... ekologiczne worki do segregacji śmieci. Przed zakupem upominku biznesowego warto się zastanowić, na jaki efekt liczymy i co chcemy w ten sposób przekazać jako firma.

 • Breloki Reklamowe

  Tych niewielkich gadżetów reklamowych lepiej nie lekceważyć! Wbrew pozorom breloki posiadają wielki potencjał marketingowy. Większość z nas korzysta z nich na co dzień - służą nam zawsze wtedy, kiedy musimy odnaleźć klucze i zazwyczaj wiszą w widocznym miejscu. Trudno wyobrazić sobie lepszą sposobność do zaprezentowania firmowego logo. Co więcej, breloki reklamowe są stosunkowo tanie, co przekłada się na ich dużą dostępność nawet w przypadku firm dysponujących niewielkim budżetem na promocję.  

  Rozdawanie upominków klientom to świetny sposób na wyróżnienie się. Badania na kolejnych grupach konsumenckich pokazują jasno, że obdarowani prawie zawsze pozytywnie postrzegają markę, której logo widnieje na gadżecie. Niewielkie podarki mają także wpływ na słupki sprzedażowe. Klienci, którzy otrzymali prezent, chętniej przyjrzą się naszej ofercie, a co za tym idzie - kupią nasz produkt bądź usługę. Najbardziej natomiast lubimy gadżety reklamowe, które są przydatne właśnie takie jak breloki. 

  Tanie, praktyczne i estetyczne

  Można śmiało powiedzieć, że breloki reklamowe to jedne z popularniejszych i najtańszych gadżetów. Praktyka pokazuje, że rzadko je wyrzucamy lub kładziemy w kąt, za to często je wykorzystujemy do spięcia kluczy do domu, piwnicy czy biura. Trudno wyobrazić sobie lepszą sposobność do promocji marki. Tanie breloki reklamowe można także z łatwością dopasować do oferty firmy. W naszej ofercie znalazło się ponad 900 różnych wzorów tego taniego gadżetu, który na życzenie klientów personalizujemy poprzez naniesienie nadruku 3D z logo, napisu lub niewielkiej grafiki. 

  Gadżet z nadrukiem 3D dobry na każdą okazję 

  Tanie breloki reklamowe z nadrukiem 3D do kluczy można wręczać w formie niewielkiego prezentu do zakupów, akcji promocyjnej w trakcie targów lub w galerii handlowej, w ramach podziękowania za udaną współpracę czy podczas eventu, w którym uczestniczy firma. Warto je także wręczać i rozdawać w konkursach czy w trakcie spotkania z przedstawicielem handlowym. 

  Zwykłe breloki do kluczy oraz z efektami specjalnymi

  Nasze tanie breloki reklamowe z nadrukiem 3D podzieliliśmy na kilka kategorii. Przedsiębiorcy, którzy chcą zrobić zapas gadżetów promocyjnych, mogą u nas zamawiać ozdoby do kluczy wykonane z drewna, filcu, metalu, plastiku oraz skóry. Godne polecenia są także nasze tanie produkty z dodatkową funkcją - latarką bądź praktyczną miarką, kompasem wskazującym kierunek, czyścikiem do ekranu, czy ciśnieniomierzem samochodowym. W każdym z wariantów istnieje możliwość naniesienia nadruku 3D z firmowym logo. 

  Ekologia ciągle w cenie

  Obecnie najchętniej zamawianymi przez naszych klientów biznesowych gadżetami z nadrukiem 3D na klucze, oprócz tradycyjnie cieszących się popularnością modeli metalowych oraz z plastiku, są modele drewniane oraz wykonane z korka. To odpowiedź na zapotrzebowanie na ekologiczne akcesoria reklamowe, które są pozytywnie odbierane przez coraz bardziej świadomych konsumentów. Grawer lub logo naniesione na drewnianą powierzchnię świetnie się prezentują, a tanie breloki z naturalnego surowca wyróżniają się walorami estetycznymi. 

  Luksusowe upominki biznesowe z grawerem 3D podnoszą prestiż

  Obserwujemy także nieustannie rosnące zainteresowanie brelokami reklamowymi na klucze z nadrukiem 3D z segmentu luksusowego. Firmy coraz częściej stawiają na prezenty wysokiej jakości. Gadżet promocyjny premium można wręczyć podczas biznesowego lunchu lub podarować klientom strategicznym. Dbałość o szczegóły zaprocentuje i przełoży się na lepsze postrzeganie całej marki. W tej kategorii na uwagę zasługują wyroby skórzane na klucze, które charakteryzują się prostym i eleganckim designem. 

  Nowoczesne i tanie gadżety z nadrukiem 3D do kluczy

  Postępujący proces cyfryzacji różnych dziedzin naszego życia również odciska swoje piętno na branży reklamowej. Tanie gadżety z nadrukiem 3D na klucze z dołączonymi kablami to prosta i skuteczna odpowiedź na zapotrzebowania klientów. Drobny upominek z nadrukowanym firmowym logo, który ułatwi podłączenie sprzętu elektronicznego, będzie znakomitym pomysłem na przypodobanie się klientom.

 • Kubki Reklamowe

  Kubki reklamowe to rodzaj gadżetów promocyjnych, na które firmy pragnące wypromować swoją działalność decydują się najczęściej. To bardzo rozsądne posunięcie z ich strony, w końcu kubek jest przedmiotem, którego używamy wielokrotnie w trakcie dnia, co czyni go wyjątkowo skutecznym nośnikiem reklamy. Ogromny wybór wariantów, kolorów i wzorów dostępnych w naszym sklepie internetowym pozwoli na odnalezienie tego właściwego, nawet przez najbardziej wymagających klientów. Jeżeli szeroki asortyment kubków to dla Państwa wciąż za mało, to przygotowaliśmy ofertę szklanek, filiżanek, kufli, termosów i ponad 1800 innych przedmiotów czekających na to, by stać się Państwa gadżetami reklamowymi. Na wszystkich artykułach promocyjnych umieścimy dowolną treść lub grafikę, a gotowe kubki z nadrukiem dostarczymy prosto do Państwa rąk. Takie rozwiązanie to najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób na promocję firmy, jako że Państwa pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi zazwyczaj rozpoczynają swój dzień właśnie od kubka kawy lub herbaty. To oznacza, że każdy łyk ulubionego napoju będzie mógł przypominać im o Państwa firmie co dnia.

  Oferta obejmuje:

  • Bidony
  • Filiżanki
  • Kubki
  • Kubki full kolor
  • Kubki magiczne
  • Kubki metalowe
  • Kubki szklane
  • Kubki termiczne
  • Kufle
  • Opakowania na kubki
  • Szklanki
  • Termosy
  • Zestawy
 • Odzież Reklamowa

  Odzież reklamowa to kategoria oferująca różnorodne elementy garderoby, które rewelacyjnie sprawdzą się jako gadżety reklamowe dla Państwa firmy. Znaleźć można tutaj wszystko, co niezbędne do skompletowania zestawu odzieży służbowej dla pracowników, a także pojedyncze elementy, które można podarować w formie prezentu klientom. Koszulki, spodnie, bluzy, okrycia wierzchnie – wszystko to będzie doskonałym pomysłem do zareklamowania swojej działalności. Nie ma bowiem lepszego miejsca do umieszczenia firmowego logo niż odzież. Zakładana przez pracowników oraz klientów sprawia, że stają się oni żywą reklamą dla firmy i mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Oferowany asortyment naszego sklepu internetowego cechuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie materiały dobrze reagują na nadruk reklamowy, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać, że zaniknie on po kilku praniach lub zniszczy się w trakcie eksploatacji. Oferta obejmuje:

  • Akcesoria odzieżowe
  • Bezrękawniki
  • Bluzy
  • Buty i klapki
  • Czapki i szaliki
  • Daszki i czapki z daszkiem
  • Kapelusze
  • Koszulki polo
  • Kurtki na jesień
  • Kurtki zimowe
  • Polary
  • Softshelle
  • Spodnie
  • T-shirty
 • Gadżety Biurowe

  Gadżety biurowe, które oferujemy do sprzedaży w naszym sklepie internetowym to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od tego w jakiej branży działa. Dysponujemy asortymentem oferującym ogromny wybór akcesoriów, które będą praktyczną i atrakcyjną ozdobą każdego biura. Znajda Państwo u nas m.in. notesy, zegary, kalkulatory, wskaźniki laserowe – wszystko to, co jest niezbędne w każdym miejscu pracy. Ponad 1500 artykułów jest gotowych na to, by stać się Państwa gadżetami reklamowymi. Wszystko co należy zrobić to wybrać odpowiednie, a następnie zlecić nam wykonanie nadruku reklamowego. Oferowane przez nas artykuły biurowe odznaczają się wysoką jakością, sprawdzą się zatem doskonale jako prezent dla pracowników lub nagroda w loterii dla klientów. W ofercie:

  • Akcesoria Na Biurko
  • Akcesoria do elektroniki
  • Antystresy
  • Kalendarze
  • Kalkulatory
  • Karteczki samoprzylepne
  • Klipy do notatek
  • Notatniki i notesy
  • Pojemniki na długopisy
  • Wizytowniki
  • Wskaźniki Laserowe
  • Zegary
  • Zestawy upominkowe
  • Pozostałe gadżety biurowe
 • Gadżety do domu

  Gadżety do domu to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność i efektowność. Każdy chciałby posiadać w swoim domu przedmioty, które urozmaicą i uatrakcyjnią wnętrze, a do tego usprawnią wykonywanie codziennych obowiązków. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo właśnie takie produkty. Oferta zawiera gadżety reklamowe, które uczynią każde mieszkanie przytulnym i atrakcyjnym. Artykuły te, będą doskonałym pomysłem na prezenty firmowe, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z klientami i osiągnięcie założonych celów marketingowych. Jako firma specjalizująca się w tworzeniu nadruków reklamowych oferujemy możliwość oznakowania wybranych przez Państwa produktów. Logo umieszczone na artykułach promocyjnych jest świetnym nośnikiem reklamy – skutecznym, a zarazem nienarzucającym się. Zachęcamy więc do wyboru spośród ponad 1200 gadżetów do domu i sprezentowania ich współpracownikom oraz klientom. Oferta obejmuje:

  • Akcesoria do win
  • Akcesoria kuchenne
  • Apteczki
  • Gadżety do łazienki
  • Gadżety świąteczne
  • Misie reklamowe
  • Opakowania na wino
  • Oświetlenie
  • Ramki do zdjęć
  • Termometry
  • Zestawy do wina
  • Pozostałe gadżety do domu
 • Gadżety Elektroniczne

  Gadżety elektroniczne to coraz częściej i chętniej stosowane artykuły promocyjne. Firmy, którym zależy na kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa innowacyjnego i otwartego na nowoczesne technologie coraz częściej decydują się na taką formę reklamy. W ofercie sklepu internetowego Globalgift.pl znajdują się takie gadżety reklamowe jak smartwatche, power banki, okulary wirtualnej rzeczywistości oraz różnego rodzaju akcesoria do laptopów, smartfonów i tabletów. Biorąc udział w targach czy wybierając się na spotkanie biznesowe warto mieć ze sobą przemyślane i dopasowanie do charakteru działalności artykuły promocyjne. Obdarowanie kontrahenta prezentem reklamowym bardzo pozytywnie wpłynie na relacje i atmosferę podczas zawierania ważnych umów i omawiania szczegółów współpracy. Nasze gadżety elektroniczne doskonale nadają się do zdobienia nadrukiem reklamowym. Dzięki temu logo lub nazwa firmy będzie nie tylko ciekawym elementem dekoracyjnym, ale także zwiększy siłę reklamy i rozpoznawalność marki. Oferta obejmuje:

  • Akcesoria do tabletów
  • Akcesoria do komputerów
  • Akcesoria do telefonów
  • Głośniki
  • Ładowarki
  • Myszki
  • Okulary (VR)
  • Power banki
  • Słuchawki
  • Smartwatche
  • Stacje pogodowe
  • Pozostałe gadżety elektroniczne
 • Gadżety z USB

  Gadżety z USB to kategoria zawierająca urządzenia w standardzie USB które możemy podpiąć do komputera lub tabletu. Znajdują się tu przede wszystkim pamięci flash, czyli pendrive'y, ale również rozdzielacze USB, dzięki którym można podpiąć wiele urządzeń jednocześnie. Dostępność w ofercie różnorodnych modeli umożliwia wybór odpowiednich gadżetów reklamowych, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Na Państwa życzenie wykonujemy także nadruk reklamowy, dzięki któremu wszystkie artykuły promocyjne staną się niepowtarzalne i wyjątkowe. Gadżety z USB to rewelacyjny pomysł na prezent od firmy, który przyda się każdemu w realizacji codziennych obowiązków. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym udostępniliśmy ogromną ilość gadżetów dla firm. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości z Państwa strony jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. W ofercie:

  • Pamięci USB
  • Rozdzielacze USB
 • Parasole Reklamowe

  Parasole reklamowe to praktyczny i elegancki rodzaj gadżetów dla firm. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla pracownika lub klienta przedsiębiorstwa. Ich niezaprzeczalną zaletą jest duża powierzchnia, na której można umieścić logo, nazwę firmy lub inną, dowolną treść. W przypadku parasoli stosujemy bardzo trwały i odporny na deszcz oraz wiatr nadruk reklamowy. Oferta parasoli dostępnych w naszym sklepie internetowym jest ogromna. Znajdą tu Państwo zarówno modele automatyczne, ręcznie składane, golfowe, plażowe, a także odporne na silny wiatr parasole sztormowe. Zróżnicowana kolorystyka gwarantuje dopasowanie gadżetów reklamowych do firmowej estetyki. Parasole należą do jednych z najbardziej uniwersalnych artykułów promocyjnych, dlatego mogą służyć jako nośnik reklamowy dla każdej firmy, niezależnie od tego w jakiej branży działa. Warto zdecydować się na zakup chociaż kilku sztuk i mieć je w firmowym wyposażeniu, na wypadek gdy klient lub pracownik zapomni własnego egzemplarza. W ofercie:

  • Parasole automatyczne
  • Parasole drewniane
  • Parasole dziecięce
  • Parasole eleganckie
  • Parasole golfowe
  • Parasole klasyczne
  • Parasole kwadratowe
  • Parasole plażowe
  • Parasole przeźroczyste
  • Parasole składane
  • Parasole sztormowe
  • Parasole wielokolorowe
  • Parasole XXL
  • Pozostałe parasole
 • Narzędzia Reklamowe

  Narzędzia reklamowe to jeden z najlepszych sposobów na promowanie firmy. Przedmioty te będą niezbędne w każdym domu, a także w miejscu pracy. To świetna okazja, aby dotrzeć do obecnych oraz potencjalnych klientów i utrzymać z nimi stały kontakt przy pomocy gadżetów reklamowych z nadrukiem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo m.in. latarki, akcesoria samochodowe, elementy odblaskowe – wszystko to, z czego korzystamy na co dzień lub czego możemy pilnie potrzebować w niespodziewanych sytuacjach. Majsterkowicze znajdą tu różnego rodzaju przyrządy przydatne podczas napraw oraz prac remontowych. Kierowcy będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy akcesoriów samochodowych oraz skrobaczek do szyb. Miłośnikom wycieczek i spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody spodobają się lornetki, scyzoryki oraz przyrządy wielofunkcyjne. Kategoria narzędzi reklamowych zawiera tak zróżnicowane artykuły promocyjne, że każdy ma szansę znaleźć tu coś dla siebie, min.:

  • Akcesoria samochodowe
  • Latarki
  • Lornetki
  • Miarki
  • Narzędzia
  • Noże reklamowe
  • Odblaski reklamowe
  • Scyzoryki reklamowe
  • Skrobaczki do szyb
  • Wielofunkcyjne narzędzia reklamowe
  • Zapalniczki
 • Wypoczynek

  Wypoczynek z odpowiednimi gadżetami reklamowymi to gwarancja dobrej zabawy i wspaniałych wspomnień. W trosce o Państwa komfort i rozrywkę stworzyliśmy ofertę produktów, które uprzyjemnią urlop, niezależnie od tego, czy planują Państwo spędzić go w zaciszu domowego ogródka czy podróżując. Jeżeli zdecydowali się Państwo na pierwszy z tych wariantów, świetnie sprawdzą się gadżety grillowe i kosze piknikowe, natomiast wybierając się na wakacyjny wyjazd warto zaopatrzyć się w piłki plażowe, maty oraz ręczniki. Artykuły wypoczynkowe można również podarować w prezencie klientom oraz pracownikom, a także wykorzystać do promocji przedsiębiorstwa na różnych wydarzeniach. Niezależnie od tego, w jaki sposób zechcą Państwo je wykorzystać, proponujemy personalizację przy pomocy nadruku reklamowego. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Znajdziesz tutaj:

  • Gadżety dmuchane
  • Grillowe
  • Koce reklamowe
  • Kosze piknikowe
  • Maty plażowe
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Piłki plażowe
  • Ręczniki plażowe
  • Śpiwory
  • Świece reklamowe
  • W podróży
 • Gadżety Sportowe

  Gadżety sportowe zachęcą do zdrowego stylu życia i podniosą morale w zespole. Ruch sprzyja lepszej koncentracji oraz stymuluje umysł do większej aktywności, co bardzo pomaga przy pracy, zwłaszcza biurowej. Promowanie firmy poprzez produkty sportowe jest rewelacyjnym pomysłem. Dlaczego? Otóż badania wykazały, że podczas wysiłku wydzielane są endorfiny, dzięki którym każdy przekaz reklamowy postrzegany jest pozytywniej. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że każda akcja promocyjna zakończy się powodzeniem, a klienci będą zachwyceni prezentami w postaci sportowych gadżetów reklamowych. W ofercie sklepu internetowego Globalgift.pl znajdą Państwo artykuły promocyjne dzięki, którym uprawianie sportu nie będzie kojarzyło się z morderczym wysiłkiem lecz będzie przyjemnym i ekscytującym doznaniem. Oferujemy nowoczesne oraz wytrzymałe metody nadruku reklamowego, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Oferta kierowana jest nie tylko do firm z branży sportowej, lecz do wszystkich pragnących troszczyć się o zadowolenie swoich klientów. Produkty znajdziesz w kategoriach tj.:

  • Dla aktywnych
  • Gadżety dla kibiców
  • Gry i zabawy
  • Gwizdki
  • Krokomierze
  • Gadżety na rower
  • Ogrzewacze
  • Smycze
 • Gadżety Kosmetyczne

  Gadżety kosmetyczne to zbiór kosmetyków i przyborów niezbędnych do codziennej pielęgnacji. Dbanie o wygląd jest nieodłączną częścią naszego życia, dzięki temu czujemy się dobrze w swoim ciele i jesteśmy pewniejsi siebie. Jako gadżety reklamowe, akcesoria kosmetyczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dbanie o urodę stawiane jest na pierwszym miejscu. Skorzystają więc z nich gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, solaria, SPA oraz wszystkie pozostałe firmy związane z branżą kosmetyczną. Nie da się ukryć, że to płeć piękna będzie głównym odbiorcom reklamy, gdyż w większości właśnie kobiety korzystają z wymienionych miejsc. Gadżety reklamowe kosmetyczne mogą być także doskonałym prezentem dla pracowniczek lub klientek wszystkich instytucji z okazji celebracji dnia kobiet lub innego święta. Jeżeli już zdecydują się Państwo na zakup artykułów promocyjnych w naszym sklepie internetowym, warto będzie je spersonalizować nadrukiem reklamowym. Dzięki temu każdy gadżet stanie się oryginalną i funkcjonalną wizytówką firmy. Przeglądaj ofertę wg.:

  • Akcesoria i przybory
  • Biżuteria
  • Kosmetyczki
  • Kosmetyki
  • Lusterka
  • Zestaw manicure
 • Gadżety na Święta

  Gadżety na Święta to kolekcja artykułów reklamowych dostosowanych tematycznie do różnych okoliczności. Przygotowaliśmy ofertę gadżetów na każdą okazję: Boże Narodzenie, Wielkanoc oraz Walentynki. Wszelkie święta są doskonałą okazją do wręczenia klientom oraz pracownikom drobnych prezentów i okazania im, że są istotną częścią firmy. Warto mieć na uwadze, że najlepsze przedsiębiorstwa, które opanowały do perfekcji sztukę reklamy, nie stosują tych samych artykułów promocyjnych przez cały rok, lecz dostosowują je do okazji. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są w pełni zgodne z tematyką danych świąt, a ponadto oferowane są po bardzo atrakcyjnych cenach. Mogą więc Państwo porzucić obawy, że częsta zmiana gadżetów znacznie uszczupli firmowy budżet. Na wszystkich przedmiotach możemy wykonać nadruk reklamowy. Podarowanie takiego prezentu jest świetnym sposobem na zjednanie pracowników i zbudowanie długotrwałych relacji z klientami. Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, kiedy, kiedy wszyscy darzymy się pozytywnymi emocjami, dlatego przekazy reklamowe są odbierane wtedy pozytywniej niż w pozostałe dni w roku. Zobacz produkty wg. okazji:

  • Boże Narodzenie
  • Wielkanoc
  • Walentynki
 • Gadżety Ekologiczne

  Gadżety ekologiczne to w ostatnich latach jeden z najskuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie klientów. Nie jest tajemnicą, że firmy, które przejawiają działania proekologiczne, darzone są większą sympatią w otoczeniu. Prezentowane gadżety reklamowe są więc świetnym krokiem ku temu aby zjednać sobie klientów i zadbać o korzystny wizerunek przedsiębiorstwa. Wszystkie spośród dostępnych w naszej ofercie produktów cechują się bardzo dobrą jakością, estetycznym wyglądem, a ponadto są przyjazne środowisku. Wybór artykułów promocyjnych w tej kategorii jest bardzo różnorodny. Dostępne są kubki, długopisy, notatniki oraz torby na zakupy. Materiały z których zostały wykonane przedmioty pochodzą w dużej mierze z recyklingu i są biodegradowalne. Posiadanie ekologicznych gadżetów z nadrukiem reklamowym to rewelacyjny sposób na zaprezentowanie swoich wartości. Zachęcamy wszystkie firmy, dla których ważna jest troska o naturalne środowisko do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 • Kalendarze 2021

  Kalendarze książkowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze planszowe, kalendarze jednodzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze listkowe

 • Gadżety Mauro Conti

  Gadżety Mauro Conti to ekskluzywne artykuły promocyjne wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. To przedmioty, które zawracają uwagę swoim eleganckim designem i estetycznym wykonaniem. Będą wspaniałym pomysłem na prezent, dla ważnego kontrahenta lub pracownika. Osoba obdarowana takim luksusowym gadżetem z pewnością poczuje się wyróżniona i zechce podjąć dłuższą współpracę z firmą. W ofercie posiadamy m.in. wysokiej jakości odporne na wiatr parasole, eleganckie długopisy w etui, powerbanki oraz skórzane portfele. Wszystkie z produktów doskonale nadają się do zdobienia nadrukiem reklamowym. Przy tak eleganckich gadżetach należy zadbać o to, aby nadruk prezentował się nienagannie, nie warto zatem zdawać się na przypadek lecz zlecić jego wykonanie firmie, która oferuje trwałe i profesjonale metody, jak właśnie Globalgift.pl. Dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo darmową wizualizację oraz pełne doradztwo w zakresie wyboru gadżetów reklamowych dla Państwa firmy.

 • Pozostałe

  Pozostałe gadżety reklamowe to najbardziej różnorodna spośród wszystkich kategorii naszego sklepu internetowego. Znajduje się tu cała gama oryginalnych i wyjątkowych produktów. Na targach reklamowych oraz różnego rodzaju eventach branżowych, często można spotkać firmy, które chcąc zainteresować potencjalnych klientów rozdają długopisy, smycze lub kubki z nadrukiem. Te produkty, choć skuteczne, stały się jednak powtarzalne i pospolite. Jeżeli pragną Państwo wprowadzić powiew świeżości w swojej akcji promocyjnej i wprawić klientów w zaskoczenie, proponujemy nietypowe artykuły reklamowe z oferty sklepu internetowego Globalgift.pl. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie, a Państwa firma będzie miała szansę wyróżnić się i zostać łatwiej zapamiętaną spośród konkurencji stosującej jednakowe praktyki. Dla jeszcze lepszego efektu zalecamy nadruk reklamowy z logo bądź nazwą firmy. Dzięki temu już na stałe zagoszczą Państwo w świadomości odbiorców, jako marka bazująca na oryginalnych, niepowtarzalnych oraz innowacyjnych pomysłach.

 • Szybki podgląd
  od 8,97 zł W magazynie

  Cylindryczny kubek z nietypowo ukształtowanym, szerokim uchwytem.

  od 7,29 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 23,26 zł W magazynie

  Wykonany z nierdzewnej stali oraz plastiku reklamowy kubek termiczny z podwójnymi ściankami. Fason bez uchwytu. Mała plastikowa przykrywka chroni przed przypadkowym rozlaniem napoju.

  od 18,91 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 8,67 zł W magazynie

  Smukły kubek o zaokrąglonych kształtach z uchwytem w kształcie połówki serca.

  od 7,05 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 13,50 zł W magazynie

  Rozszerzająca się ku górze, kolorowa filiżanka z białym wnętrzem.

  od 10,98 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 14,80 zł W magazynie

  Kultowy kubek reklamowy o klasycznym, obłym kształcie i bardzo dużej pojemności.

  od 12,03 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 12,22 zł W magazynie

  Kubek reklamowy o klasycznym, obłym kształcie i bardzo dużej pojemności. Tańsza wersja bestsellerowego kubka Americano EU.

  od 9,93 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 10,43 zł W magazynie

  Średniej wielkości kubek reklamowym o prostym, cylindrycznym kształcie i wygodnym uchwycie.

  od 8,48 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 8,41 zł W magazynie

  Średniej wielkości kubek reklamowym o prostym, cylindrycznym kształcie i wygodnym uchwycie.

  od 6,84 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 23,57 zł W magazynie

  Ceramiczny kufel do piwa o klasycznych kształtach.

  od 19,16 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 28,80 zł W magazynie

  Ceramiczny kufel do piwa o klasycznych kształtach.

  od 23,41 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 6,49 zł W magazynie

  Kubek rekalmowy z grubościennego szkła o klasycznym, obłym kształcie. Niezastąpiony w każdym domu.

  od 5,28 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  od 10,06 zł W magazynie

  Rozszerzająca się ku górze szklanka z nisko osadzonym uchwytem. Produkt wykonany z grubościennego szkła.

  od 8,18 zł
  Tylko online
  W magazynie