Co to jest druk cyfrowy?

Druk cyfrowy to technologia, która polega na połączeniu tonera z naświetlonym wałkiem. Obraz ten jest przenoszony na nośnik, którym może być papier, satyna lub cienkie PCV. Ważne jest, aby był on elastyczny, a także miękki, ponieważ to właśnie na nim ma pracować wałek.

Drukarnia internetowa - czym charakteryzują się druki?

Druki, które zleca się w drukarniach internetowych, charakteryzują się wysoką jakością otrzymanych zleceń oraz ich bardzo szybką realizacją. Koszt zleconej pracy również jest niewielki, ponieważ w drukarniach internetowych nie ma konieczności wynajmowania dużych pomieszczeń, ani zatrudniania wielu pracowników. Dzięki temu są konkurencyjne dla drukarni stacjonarnych. 

Klienci cenią sobie przede wszystkim jakość oraz możliwość cięcia kosztów, dlatego drukarnie internetowe stają się coraz popularniejsze.

Oferta drukarni internetowych

Drukarnie w internecie oferują swoim klientom przede wszystkim druk wizytówek, etykiet i naklejek, a także ulotek i plakatów reklamowych. Zajmują się także drukiem banerów billbordów oraz toreb reklamowych i gazetek reklamowych oraz pocztówek.

Jakie zalety mają drukarnie w internecie?

Drukarnie internetowe cieszą się sporą popularnością głównie ze względu na to, że są ogólnodostępne. Zamówienia można także dopasować pod indywidualne potrzeby klienta. Kreatory dostępne dla klienta sprawiają, że on sam może w prosty sposób wykonać projekt wizytówki lub ulotki i to bez wychodzenia z domu.

Indywidualne projekty drukarnie realizują błyskawicznie, z zachowaniem najwyższej jakości. Drukarnie w internecie to atrakcyjna alternatywa dla dużych firm i przedsiębiorstw, które potrzebują wizytówek i ulotek w hurtowych ilościach.

Innym atutem tego typu drukarni jest ekspresowa, a często również darmowa wysyłka zamówionych wcześniej akcesoriów i to praktycznie na terenie całej Polski.

Co jeszcze można zamówić w nowoczesnych drukarniach w internecie?

Każda szanująca się drukarnia w sieci oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju gadżety, takie jak notesy, kalendarze, długopisy i kubki z rożnego rodzaju napisami. Wszystkie te akcesoria niezbędne będą podczas wszelkiego rodzaju kampanii reklamowych przedsiębiorstw.

W drukarniach internetowych zamówić można także teczki i koperty z logo firmy, a także torby papierowe, okładki na płyty CD/DVD. W każdej drukarni klient, który nie wie jak samodzielnie zaprojektować wizytówki i ulotki, może liczyć na fachową pomoc.

Co wyróżnia drukarnie internetowe?

Drukarnie, które działają w sieci, oferują swoim klientom  nie tylko wysoką jakość wydruków, ale również profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji. Czas wydruku zostaje tu maksymalnie skrócony, ale nie traci on nic na jakości, a koszt usługi jest bardzo atrakcyjny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gadżetów reklamowych

Popularne wpisy

Zobacz wszystkie wpisy

Szanowni Klienci w trosce o wysoki standard świadczonych przez nas usług serwis Globalgift.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszego sklepu oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności oraz cookies.